نقشه Angel City در ماه دسامبر برای Titanfall 2 عرضه خواهد شد

بازی Titanfall 2 یکی دیگر از بازی‌های مورد انتظار امسال است که قرار است هفتم آبان برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

نقشه Angel City در ماه دسامبر برای Titanfall 2 عرضه خواهد شد

بازی Titanfall 2 یکی دیگر از بازی های مورد انتظار امسال است که قرار است هفتم آبان برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی عرضه شود. مپ Angel City که در نسخه قبلی این بازی نیز وجود داشت، دو ماه پس از انتشار titanfall2 عرضه خواهد شد.

بازی Titanfall 2، توسط استودیوی بازیسازی Respawn Entertainment در سبک اکشن و شوتر طراحی و ساخته شده و کمپانی محبوب و پرآوازه الکترونیک آرتز نیز ناشر این عنوان است. در طی خبری رسمی، استودیو Respawn تایید کرد که نقشه بازآفرینی شده Angel City برای بخش مولتی پلیر بازی در ماه دسامبر، قابل دسترس خواهد بود.

این استودیو در Blogspot نوشت:

نقشه Angel City برای ما، نقشه ای پرخاطره و مهم است و یکی از محبوب ترین مپ ها از نظر طرفداران Titanfall بوده، از این رو ما تصمیم گرفتیم تا این نقشه را برای بخش چندنفره Titanfall 2 نیز طراحی کنیم و بی صبرانه منتظریم تا بازتاب این نقشه و مکانیک های جدید گیم پلی بازی را در میان کاربرانمان ببینیم.

نقشه Angel City به صورت رایگان در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، اما کسانی که بازی را در هر خرده فروشی پیش خرید کرده اند، می توانند سه روز زودتر از سایرین به نقشه دسترسی داشته باشند. این استودیو همچنین تایید کرد که تمام نقشه ها و مادهایی که بعد از انتشار بازی عرضه می شوند، رایگان خواهند بود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب