نوروز 96

یک میلیون گلکسی نوت 7 هم چنان در حال استفاده است

به نظر می‌رسد که این روزها هیچ کس از دردسرهایی که جدیدترین عضو خانواده گلکسی نوت‌های سامسونگ یعنی نوت 7 برای کاربران ایجاد کرده است، بی خبر نباشد.به نظر می‌رسد که این روزها هیچ کس از دردسرهایی که جدیدترین عضو خانواده گلکسی نوت‌های سامسونگ یعنی نوت 7 برای کاربران ایجاد کرده است، بی خبر نباشد. انفجار گلکسی‌ نوت‌های 7 باعث شده که تنها با گذشت مدت زمان کوتاهی پس از رونمایی، سامسونگ مجبور به توقف تولید و فروش این پرچمدار شود. 

انتظار می‌رفت که با وجود انتشار گزارش‌های مختلفی مبنی بر انفجار این گوشی، طرح فراخوان رسمی سامسونگ و ممنوعیت استفاده از این گوشی در خطوط هوایی، تمامی کاربران با سرعت هرچه تمام تر برای تعویض گوشی معیوب خود با یک گوشی جدید و ایمن اقدام کنند اما ظاهرا بسیاری از کاربران ترسی از انفجار نوت 7 خود ندارند. 

مطابق با گزارشی که به تازگی توسط شرکت Apteligent منتشر شده است، بیش از یک میلیون کاربر هنوز در حال استفاده از گلکسی نوت‌های 7 خود هستند. نموداری که در پایین مشاهده می‌کنید، سقوط اندکی در میزان استفاده و پذیرش این گوشی را پس از اولین فراخوانی نشان می‌دهد.

در هر حال تا پیش از زمانی که اعلام شد گوشی های نوت 7 تعویضی نیز دچار مشکل هستند، تعداد نوت‌های 7 در حال استفاده در میان کاربران رو به افزایش بوده است! مشخص نیست که دلیل کاربران برای ادامه استفاده از گلکسی نوت 7 چیست، احتمالا این گروه از کاربران بیش از حد لجباز هستند و با امید به اینکه برای گوشی آنها مشکلی پیش نخواهد آمد هم چنان به استفاده از آن ادامه می دهند.


از سوی دیگر می‌توان احتمال داد که این کاربران هنوز اخبار مربوط به مشکلاتی که برای این گوشی پیش آمده است و طرح فراخوان سامسونگ را نشنیده‌اند، احتمالی که با توجه به پوشش خبری بسیار جامع مربوط به این انفجار‌ها بسیار بعید به نظر می‌رسد.


یک میلیون گلکسی نوت 7 هم چنان در حال استفاده است


منبع :