پیروزی پرگل مادریدی‌ها در هفته هشتم لالیگا

تیم‌های اتلتیکومادرید و رئال مادرید در هفته هشتم لالیگای اسپانیا مقابل حریفان خود به برتری پرگل دست یافته تا همچنان در رتبه‌های اول و دوم جدول رده بندی باشند.

پیروزی پرگل مادریدی‌ها در هفته هشتم لالیگا

 در ادامه هفته هشتم لیگ باشگاه های اسپانیا تیم صدرنشین اتلتیکومادرید در ورزشگاه «ویسنت کالدرون» میزبان گرانادا بود و در حالیکه گل نخست را دریافت کرد در نهایت به برتری قاطع هفت بر یک دست یافت تا با 18 امتیاز و تفاضل گل به اضافه هجده به صدرنشینی خود تداوم بخشد.
«فریراکاراسکو» سه گل، «نیکو گایتان» دو گل، «آنخل کوره آ» و «تیاگو» در این دیدار برای تیم تحت هدایت «دیگو سیمئونه» گلزنی کردند.
در دیگر دیدار، رئال مادرید که با سه تساوی متوالی در لالیگا با انتقادات زیادی روبرو شده بود در زمین رئال بتیس بانمایشی تحسین برانگیز به پیروزی 6 بر یک رسید تا با 18 امتیاز و تفاضل گل چهارده در رتبه دوم قرار بگیرد.
در این بازی، «ایسکو» دو گل، «رافائل واران»، «کریم بنزما»، «مارسلو» و «کریستیانو رونالدو» برای کهکشانی ها گلزنی کردند.
همچنین عصر شنبه، سویا و بارسلونا با غلبه بر حریفان خود به ترتیب با 17 و 16 امتیاز در رتبه های سوم و چهارم جدول رده بندی ایستادند.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب