HTC10 کمترین اپ تکراری را دارد

اچ.تی.سی می‌گوید رابط کاربری/UI ساخت این کمپانی روی گوشی HTC 10 کمترین اپ تکراری را در مقایسه با رقبای اندرویدی دارد.

HTC10 کمترین اپ تکراری را دارد

اچ.تی.سی می‌گوید رابط کاربری/UI ساخت این کمپانی روی گوشی HTC 10 کمترین اپ تکراری را در مقایسه با رقبای اندرویدی دارد.گوگل به سازندگان گوشی اجازه استفاده رایگان از سیستم‌عامل خود را می‌دهد اما از آنها می‌خواهد تا اپلیکیشن‌های معین اندرویدی را روی گوشی خود نصب و اجرا کنند.

جیمیل، گوگل‌درایو، گوگل‌فوتوز، گوگل‌پلی و ... ازاین‌دست اپ‌ها است که روی هر گوشی اندرویدی دیده می‌شود. سازندگان نیز با اجرای رابط کاربری اختصاصی خود سعی می‌کنند اپ‌های اختصاصی خود را روی گوشی برای کاربر نصب کنند و به همین خاطر شاهد اپ‌های تکراری روی گوشی‌های اندرویدی هستیم.

اما اچ.تی.سی با همکاری تنگاتنگ با گوگل، سعی کرده جلوی این تکرار را بگیرد و به همین دلیل معتقد است اچ.تی.سی ۱۰ کمترین تکرار اپلیکیشنی را در خود جای‌داده است.

کمپانی تایوانی برای قابت کردن این موضوع، گوشی ساخت خود را با رقبایی مانند سونی، ال.جی و سامسونگ مقایسه کرده است و جدول زیر را تهیه‌کرده که نشان از کمترین اپ تکراری در اچ.تی.سی ۱۰ دارد. (در این مقایسه سونی اکسپریا زد ۵ بدترین حالت تکرار را دارد.)درنتیجه ما شاهد گوشی سریعتر از اچ تی سی هنگام کار با اپ های داخل اینترفیس اختصاصی آن هستیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب