HTC10 کمترین اپ تکراری را دارد

اچ.تی.سی می‌گوید رابط کاربری/UI ساخت این کمپانی روی گوشی HTC 10 کمترین اپ تکراری را در مقایسه با رقبای اندرویدی دارد.

اچ.تی.سی می‌گوید رابط کاربری/UI ساخت این کمپانی روی گوشی HTC 10 کمترین اپ تکراری را در مقایسه با رقبای اندرویدی دارد.گوگل به سازندگان گوشی اجازه استفاده رایگان از سیستم‌عامل خود را می‌دهد اما از آنها می‌خواهد تا اپلیکیشن‌های معین اندرویدی را روی گوشی خود نصب و اجرا کنند.

جیمیل، گوگل‌درایو، گوگل‌فوتوز، گوگل‌پلی و ... ازاین‌دست اپ‌ها است که روی هر گوشی اندرویدی دیده می‌شود. سازندگان نیز با اجرای رابط کاربری اختصاصی خود سعی می‌کنند اپ‌های اختصاصی خود را روی گوشی برای کاربر نصب کنند و به همین خاطر شاهد اپ‌های تکراری روی گوشی‌های اندرویدی هستیم.

اما اچ.تی.سی با همکاری تنگاتنگ با گوگل، سعی کرده جلوی این تکرار را بگیرد و به همین دلیل معتقد است اچ.تی.سی ۱۰ کمترین تکرار اپلیکیشنی را در خود جای‌داده است.

کمپانی تایوانی برای قابت کردن این موضوع، گوشی ساخت خود را با رقبایی مانند سونی، ال.جی و سامسونگ مقایسه کرده است و جدول زیر را تهیه‌کرده که نشان از کمترین اپ تکراری در اچ.تی.سی ۱۰ دارد. (در این مقایسه سونی اکسپریا زد ۵ بدترین حالت تکرار را دارد.)درنتیجه ما شاهد گوشی سریعتر از اچ تی سی هنگام کار با اپ های داخل اینترفیس اختصاصی آن هستیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب