ارتقای اوت‌لوک با افزایش سازگاری با نرم‌افزارهای ثالث

به تصمیم مایکروسافت، اوت‌لوک با اضافه شدن برخی خدمات ایمیل و امکانات مناسب به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل خواهد شد.

به تصمیم مایکروسافت، اوت‌لوک با اضافه شدن برخی خدمات ایمیل و امکانات مناسب به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل خواهد شد.

کاربران اوت‌لوک در آینده نزدیک می‌توانند از طریق این خدمات پست الکترونیک اسناد گوگل درایو و عکس‌های فیس‌بوک خود را برای دوستان و آشنایانشان ارسال کنند. مایکروسافت تصمیم گرفته با افزودن برخی امکانات مناسب به اوت‌لوک این خدمات ایمیل را به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل کند.

خدمات یاد شده ظرف چند هفته آینده به تدریج به اوت‌لوک افزوده می‌شود و کاربران در زمان تهیه فایل‌های ضمیمه برای ایمیل‌های خود به آنها دسترسی خواهند داشت.شاید مهم‌ترین این تحولات سازگاری اوت‌لوک با برخی خدمات ذخیره‌سازی کلود مانند گوگل‌درایو باشد. هر چند امکان به اشتراک‌گذاری عکس‌های فیس‌بوک از داخل محیط برنامه اوت‌لوک هم تحولی مهم محسوب می‌شود. تحول آخر هم تسهیل امکان یافتن فایل‌ها و عکس‌های قدیمی در اوت‌لوک است.

پیش از این نسخه‌های اندرویدی و iOS برنامه اوت‌لوک هم با گوگل‌درایو و فیس‌بوک سازگار شده بودند. نکته جالب این است که خدمات یاد شده هنوز برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل ارائه نمی‌شود. همچنین از این پس پیش‌نمایش‌های دقیق‌تر و مفصل‌تری از فایل‌های ضمیمه شده نمایش‌داده می شود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب