ارتقای اوت‌لوک با افزایش سازگاری با نرم‌افزارهای ثالث

به تصمیم مایکروسافت، اوت‌لوک با اضافه شدن برخی خدمات ایمیل و امکانات مناسب به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل خواهد شد.به تصمیم مایکروسافت، اوت‌لوک با اضافه شدن برخی خدمات ایمیل و امکانات مناسب به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل خواهد شد.

کاربران اوت‌لوک در آینده نزدیک می‌توانند از طریق این خدمات پست الکترونیک اسناد گوگل درایو و عکس‌های فیس‌بوک خود را برای دوستان و آشنایانشان ارسال کنند. مایکروسافت تصمیم گرفته با افزودن برخی امکانات مناسب به اوت‌لوک این خدمات ایمیل را به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل کند.

خدمات یاد شده ظرف چند هفته آینده به تدریج به اوت‌لوک افزوده می‌شود و کاربران در زمان تهیه فایل‌های ضمیمه برای ایمیل‌های خود به آنها دسترسی خواهند داشت.شاید مهم‌ترین این تحولات سازگاری اوت‌لوک با برخی خدمات ذخیره‌سازی کلود مانند گوگل‌درایو باشد. هر چند امکان به اشتراک‌گذاری عکس‌های فیس‌بوک از داخل محیط برنامه اوت‌لوک هم تحولی مهم محسوب می‌شود. تحول آخر هم تسهیل امکان یافتن فایل‌ها و عکس‌های قدیمی در اوت‌لوک است.

پیش از این نسخه‌های اندرویدی و iOS برنامه اوت‌لوک هم با گوگل‌درایو و فیس‌بوک سازگار شده بودند. نکته جالب این است که خدمات یاد شده هنوز برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل ارائه نمی‌شود. همچنین از این پس پیش‌نمایش‌های دقیق‌تر و مفصل‌تری از فایل‌های ضمیمه شده نمایش‌داده می شود.

منبع :

همایش جمع بندی ریاضی تجربی بخش اول ( لگاریتم)
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : عباس اسدی