راهکار جدید گوگل برای حفظ کارمندانش

برخی از کارمندان با استعدادی که در گوگل استخدام می‌شوند پس از مدتی تصمیم به ترک این شرکت می‌گیرند.

راهکار جدید گوگل برای حفظ کارمندانش

با وجود اینکه گوگل یکی از بهترین و موفق‌ترین شرکت‌های فناوری جهان است و آرزوی بسیاری از کارمندان استخدام در چنین شرکتی است، برخی از کارمندان با استعدادی که در گوگل استخدام می‌شوند پس از مدتی تصمیم به ترک این شرکت می‌گیرند. در این شرایط بحث اینکه افراد برای چه شرکتی کار می‌کنند، یا سخت بودن کار یا میزان حقوق دریافتی مطرح نیست. کارمندان با استعداد گوگل تمایل دارند تا پس از مدتی به صورت مستقل به کار خود ادامه داد و با تاسیس یک استارت آپ، آینده ای جدید را برای خود بسازند. به همین منظور گوگل برای حفظ این نیروهای با ارزش به فکر چاره افتاده است.

شرکت گوگل در راستای از دست ندادن نیروهای با استعداد خود قصد دارد از این پس از این افراد حمایت کرده و به آنها فرصت دهد تا استارت آپ اختصاصی خود را تاسیس کنند. به این ترتیب گوگل فضایی شبیه به یک انکوباتور مخصوص استارتاپ‌ها را در اختیار کارمندان خود قرار خواهد داد تا کارمندان فرصت داشته باشند شرکت نوپای خود را راه بیندازند. این کارمندان می‌توانند از حمایت‌های گوگل از لحاظ مالی و هم چنین فضای فیزیکی مورد نیاز استفاده کنند.

طرح جدید گوگل از این قرار خواهد بود که به کارمندان فعلی کمک می‌کند تا شرکت خود را گسترش دهند و در این میان گوگل نقش سرمایه گذار را ایفا می‌کند. البته پیش از سرمایه‌گذاری گوگل، تیم مورد نظر باید از ماه ها قبل به صورت تمام وقت روی نوآوری‌ها و طرح تجاری خود کار کرده باشد.

شرکت گوگل هنوز اطلاعات دقیق‌تری درباره این طرح ارایه نکرده و به صورت رسمی نیز آن را تایید نکرده است. بنابراین باید منتظر انتشار اخبار رسمی و دقیق‌تر درباره این طرح جدید طی روزهای آینده باشیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب