ادغام خدمات ابری اپل روی پلتفرم جدید «Pie»

اپل یک پروژه مهم و جدید دارد و درنظر دارد خدمات ابری خود را در یک پلتفرم واحد قرار دهد.

ادغام خدمات ابری اپل روی پلتفرم جدید «Pie»

اپل یک پروژه مهم و جدید دارد و درنظر دارد خدمات ابری خود را در یک پلتفرم واحد قرار دهد. این امر موجب می‌شود تا اپل از کنترل بیشتری برخوردار باشد و در عین حال، زمان بارگذاری نیز کاهش پیدا کند.

اپل مشغول سازمان‌دهی مجدد زیرساخت خود است تا آن را به شکل یک سیستم واحد با نام کد Pie درآورد. بخش‌هایی از سیری، فروشگاه آی‌تیونز، و اخبار اپل در حال حاضر همگی به پلتفرم پای مهاجرت کرده‌اند و انتظار می‌رود در طی چند سال آینده، نقشه‌ها و دیگر خدمات نیز به این پلتفرم انتقال یابند.

قرار دادن این خدمات در یک پلتفرم واحد، موجب می‌شود تا اپل از کنترل بیشتری برخوردار باشد و در عین حال، زمان بارگذاری نیز کاهش پیدا کند. اما این شرکت هنوز راجع به اخبار انتشار یافته، هیچ نظری اعلام نکرده است.

این اخبار در حالی منتشر می‌شوند که اپل خود را آماده می‌کند تا مکان گروه خود را نیز تغییر دهد. کار تکمیل فضای کاری جدید به شکل و شمایل سفینه فضایی همچنان در جریان است و انتظار می‌رود کارمندان اپل در سال ۲۰۱۷ به آنجا نقل مکان نمایند.

اما بنابر گزارش‌ها، این احتمال وجود دارد که گروه مسئول خدمات ابری اپل به سایر پژوهشگران در ساختمان جدید نپیوندند. در عوض، اپل گروه خدمات ابری ادی کیو (Eddy Cue) را از ادارات مرکزی کنونی در کوپرتینو و سانی‌ویل، به ساختمان Infinite Loop منتقل خواهد کرد.

منابع آگاه می‌گویند: «گروه کنونی، روی باگ‌های نرم‌افزاری و توسعه محصول کار خواهد کرد و این گروه‌ها در یک ساختمان خاص و به‌منظور بهبود رشد بخش خدمات و رقابت با گوگل و آمازون گرد هم خواهند آمد.»

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب