رکوردی جدید برای شرکت lite-on

آمار به دست آمده رشد ۵.۷۲ درصدی در طول بازه زمانی یک‌ماهه را نشان می‌دهد و این رقم در طول بازه زمانی یک‌ساله رشدی ۸.۰۷ درصدی به‌جای گذاشته است.

رکوردی جدید برای شرکت lite-on

آمار به‌ دست‌ آمده رشد ۵.۷۲ درصدی در طول بازه زمانی یک‌ماهه را نشان می‌دهد و این رقم در طول بازه زمانی یک‌ساله رشدی ۸.۰۷ درصدی به‌جای گذاشته است.شرکت lite-on با ارائه آمار مالی خود نشان داده است که در طول سال گذشته موفق به ثبت رکورد جدیدی درزمینهٔ درآمد شده است.

با فرارسیدن ماه اکتبر بسیاری از شرکت‌ها اقدام به ارائه آمار مالی در خصوص فعالیت‌های خود کرده‌اند، و شرکت lite-on نیز از این قاعده مستثنا نیست و در همین راستا، اطلاعات خود را به رسانه‌ها ارائه کرده است.

آخرین آمار منتشر شده از سوی این شرکت در روز ششم ماه اکتبر نشان از این دارد که این غول سخت‌افزاری در شرق آسیا موفق به ثبت رکوردی جدید در زمینهٔ درآمدزایی شده است.آمار به‌ دست‌ آمده نشان می‌دهند که این شرکت در پایان ماه سپتامبر ۲۰۱۶ موفق به کسب درآمدی ۷۰۹ میلیون دلاری در طول یک ماه شده است که این رقم در تاریخ این شرکت بی‌سابقه بوده است.

آمار به‌ دست‌ آمده رشد ۵.۷۲ درصدی در طول بازه زمانی یک‌ماهه را نشان می‌دهد و این رقم در طول بازه زمانی یک‌ساله رشدی ۸.۰۷ درصدی به‌جای گذاشته است.شایان‌ ذکر است که ۵۱ درصد کل درآمد این شرکت از محصولات سخت‌افزاری رده فناوری اطلاعات به دست می‌آیند و همین امر این شرکت را به یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان سخت‌افزار در جهان بدل ساخته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب