زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می‌دهد

زیدان پس از برتری 6-1 رئال در زمین بتیس در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می‌دهد

 رئال پس از 4 تساوی متوالی که سه تایش در لالیگا بود، امشب در زمین بتیس طوفانی به پا کرد و با دو گل ایسکو و گل های واران، بنزما، مارسلو و رونالدو، موفق شد 6-1 بتیس را مغلوب کند.

 

 

 

 

زیدان در پایان بازی گفت:"از این پیروزی بسیار خوشحالم. پس از 4 تساوی متوالی، باید چنین نمایشی ارائه می دادیم. از همان دقیقه اول مصمم وارد زمین شدیم و تمرکز و شور لازم را نشان دادیم. این روزها تیم کوچک وجود ندارد و باید همه بازی ها را قدرتمندانه شروع کنیم.

وقتی اینگونه وارد بازی می شویم برای تیم حریف شرایط سخت خواهد شد.

بازیکنانم باهوش و منطقی هستند. می دانند که چگونه باید بازی ها را شروع کرد. امشب از همان دقیقه اول کار را برای بتیس سخت کردیم. حالا باید این روند را تداوم ببخشیم. این بازی باید برای ما الگویی مناسب باشد. ارائه چنین نمایشی در خارج از خانه هرگز آسان نیست."

 

 

 

 

زیزو در مورد ایسکو گفت:" او بازی بسیار خوبی انجام داد. به خاطر دو گلی که زد و نمایشی که ارائه داد، از وی راضی هستم. دوست دارم گل دوم او(گل چهارم رئال) را دوباره تماشا کنم؛ چون فوق العاده تماشایی بود. شرایط کنونی ایسکو ایده آل است."

 

 

شروع بد نیمه دوم:" دو اشتباه در شروع این نیمه داشتیم که در نهایت منجر به گل بتیس شد اما بازی را رها نکرده بودیم. خیلی زود توانستیم روی بازی مسلط شده و دو گل دیگر نیز بزنیم."

 

 

پیروزی های پرگل اتلتیکو و بارسا:"  کاری به حریفان نداریم. ما موظفیم در هر بازی پیروز شده و این روند را ادمه دهیم؛ بدون توجه به اینکه رقبا چه نتایجی کسب کرده اند."

 

 

 

 

گلزنی 14 بازیکن مختلف در این فصل:" خوشحالم که چنین مجموعه با کیفیتی در اختیار دارم. در هر پست بازیکنان بزرگی حضور دارند و از شم گلزنی خوبی نیز برخوردار هستند."

 

 

رونالدو:" تا قبل از گلزنی کمی عصبی شده بود. او همیشه دوست دارد گل بزند و این طبیعی است اما مهم این است که حضور او انرژی مثبت به سایر بازیکنان تزریق می کند. به خاطر گلی که به ثمر رساند خوشحالم."

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب