سامسونگ در حال خریداری تیم طراح سیری است

شرکت سامسونگ به جای اینک دستیار شخصی دیجیتال اختصاصی خود را برای گوشی‌های هوشمند سری گلکسی طراحی و تولید کند، قصد خرید آن را دارد.

سامسونگ در حال خریداری تیم طراح سیری است

شرکت سامسونگ به جای اینک دستیار شخصی دیجیتال اختصاصی خود را برای گوشی‌های هوشمند سری گلکسی طراحی و تولید کند، قصد خرید آن را دارد. سامسونگ اعلام کرده است که در حال خرید Viv Labs است، یک شرکت نوپا که توسط طراحان دستیار صوتی سیری اپل تشکیل شده است، قیمت این قرارداد هنوز مشخص نشده است.

قرارداد جدید سامسونگ توسط وب سایت‌های TechCrunch و CNBC گزارش شده و به صورت مستقیم توسط سامسونگ نیز تایید شده است. شرکت Viv Labs ماه می گذشته به صورت عمومی از دستیار هوش مصنوعی نسل جدید خود که Viv نامیده می‌شود، رونمایی کرد. این دستیار صوتی در اولین دموی خود موفق شد به راحتی مجموعه‌ای از درخواست‌های پیچیده کاربر را مدیریت کند و تعجب حاضرین در Disrupt NY را برانگیزد.

سه نفری که بنیانگذار شرکت نوپای Viv هستند یعنی Adam Cheyer، Dag Kittlaus و Chris Brigham پس از اینکه اپل در سال 2012 سیری را خریداری کرد به تدریج از این شرکت جدا شدند و طی سال‌های گذشته مشغول کار بر روی Viv بوده‌اند. این افراد اکنون با شرکت سامسونگ وارد همکاری خواهند شد اما Viv Labs هم چنان به عنوان یک شرکت مستقل به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد.

سامسونگ برای خرید این تیم و فناوری آنها دلیل دارد، شرکت Viv سرویس‌های مختلفی را برای سامسونگ و پلتفرم های مختلف این شرکت ارایه می کند. استفاده از یک هوش مصنوعی قدرتمند در قلب گجت‌های بی شمار سامسونگ می تواند این شرکت را آماده رقابت با سیری، آمازون الکسا، دستیار گوگل و سایر شرکت‌ها کند. انتظار می‌رود که این فناوری در خانواده پرچمداران گلکسی سال 2017 شکرت سامسونگ مورد استفاده قرار گیرد و سپس در سایر محصولات همچون تلویزیون‌ها نیز توسعه پیدا کند.

این اقدام هم چنین به سامسونگ کمک خواهد کرد تا هر گونه وابستگی به سرویس‌های گوگل را کنار بگذارد، سامسونگ پی به صورت مستقیم با اندروید پی رقابت می کند و اکنون Viv می توان پاسخ سامسونگ به قابلیت قابل توجه در خانواده جدید ساخت افزار گوگل باشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب