شازم اندرویدی به حالت جدیدی به نام Auto Shazam مجهز شد

اپلیکیشن شازم سال هاست که بروزرسانی می‌شود تا قابلیت‌های جدید بیشتری را در خود جای دهد اما متاسفانه این اپلیکیشن تا به امروز مشکلات زیادی داشت و با تاخیر در عملکرد روبرو بود.

شازم اندرویدی به حالت جدیدی به نام Auto Shazam مجهز شد

اپلیکیشن شازم سال هاست که بروزرسانی می شود تا قابلیت های جدید بیشتری را در خود جای دهد اما متاسفانه این اپلیکیشن تا به امروز مشکلات زیادی داشت و با تاخیر در عملکرد روبرو بود. این یعنی اگر شما عجله داشتید و می خواستید یک آهنگ رو به اتمام را شناسایی کنید، زمان مورد نیاز برای راه اندازی این اپلیکیشن باعث می شد که آهنگ را از دست بدهید. این تجربه ایست که مطمئناً بسیاری از کاربران شازم لمسش کرده اند. اکنون به نظر می رسد که بروزرسانی جدید این اپلیکیشن حرف های تازه ای برای گفتن دارد.


آخرین بروزرسانی ارسال شده برای شازم اندرویدی حاوی یک قابلیت جدید به نام Auto Shazam یا شازم اتوماتیک است. اساساً قرار است که این اپلیکیشن در پس زمینه فعال باشد و به گوش دادن به آهنگ ها و شناسایی آنها برای کاربران بپردازد. این قابلیت اطلاعات هر آهنگ را تا زمانی که کاربر اپلیکیشن را باز کند ذخیره خواهد کرد. توسعه دهندگان مدعی شده اند که این قابلیت هیچ تداخلی با حالت ذخیره سازی باتری در زمان هایی که شارژ دستگاه رو به اتمام است ندارد اما باز هم باید در نظر داشت که فعالیت دائمی چنین اپلیکیشنی حداقل باعث هدر رفتن جزیی شارژ باتری خواهد شد.

شازم اندرویدی به حالت جدیدی به نام Auto Shazam مجهز شد


هنوز مشخص نیست که چه میزان باتری توسط این حالت جدید اپلیکیشن شازم مصرف می شود اما اگر شما دستگاه خود را به شارژر متصل کنید و هر آهنگی که از رادیو یا تلویزیون در حال پخش است را شناسایی کنید، می توان گفت که این قابلیت بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود. در نظر داشته باشید که این قابلیت مدتی پیش برای کاربران iOS ارسال شده و اکنون نوبت به کاربران اندرویدی رسیده که به بروزرسانی جدید دسترسی داشته باشند. نسخه جدید این اپلیکیشن هم اکنون از گوگل پلی استور قابل دانلود است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب