هنگام خرید کتاب دقت کنید

وقتی به کتاب‌فروشی می‌روید با کتاب‌های متفاوتی از ناشران مختلف روبه‌رو می‌شوید. بهتر است قبل از رفتن به کتاب‌فروشی کاملاً در مورد کتابی که مدنظرتان است پرس‌وجو کنید، مطمئن شوید و بعد اقدام به خرید کنی

وقتی به کتاب‌فروشی می‌روید با کتاب‌های متفاوتی از ناشران مختلف روبه‌رو می‌شوید. بهتر است قبل از رفتن به کتاب‌فروشی کاملاً در مورد کتابی که مدنظرتان است پرس‌وجو کنید، مطمئن شوید و بعد اقدام به خرید کنید؛ اما اگر بنا به هر دلیلی قبل از انتخاب کتاب به کتاب‌فروشی رفتید برای این‌که مطمئن شوید کتابی متناسب با سطح آموزشی و نیازتان تهیه می‌کنید به توصیه‌های زیر عمل کنید.

  • 1- فهرست کتاب را با دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید تمام موضوعات کتاب درسی را پوشش می‌دهد.

  • 2- اگر به درس‌نامه‌ای قوی و مفصل نیاز دارید یک فصل آن را بررسی کنید. اگر علاوه بر متن اصلی درس، نکته‌‌های مهم را مشخص کرده یا حتی موضوعات مرتبط فصل‌های دیگر را در کنار هم آورده است، درس‌نامه‌ی کاملی دارد.

  • 3- هدف اصلی از تهیه‌ی کتاب‌های کمک‌آموزشی اغلب تمرین بیش‌تر برای یادگیری بهتر است. سعی کنید تمرین‌های فصل یا مبحثی را که به‌خوبی یاد گرفته‌اید با دقت بررسی کنید و سطح سؤالات آن را بسنجید. بهتر است شامل سؤالات کلیدی، شناسنامه‌دار و طبقه‌بندی‌شده باشد.

  • 4- پاسخ‌نامه را فراموش نکنید!

  • بهترین حالت قرار دادن پاسخ سؤالات در جلد دوم کتاب است اما مهم‌تر از این موضوع داشتن پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همراه با توضیح کامل، مشخص کردن نکته‌ی سؤال و نشان دادن مبحثی است که سؤال از آن قسمت گرفته شده است.

از این به بعد با اطمینان خاطر به کتاب‌فروشی بروید و کتاب مناسب را خریداری کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب