جوراب هوشمند هم رونمایی شد

نگاهی تازه به دنیای ابزارهای پوشیدنی

جوراب هوشمند هم رونمایی شد
  • شاید رونمایی دوباره از پوشیدنی ها در سال جاری امری هیجان انگیز باشد. اما افراد فعال صنعت و تکنولوژی نیز تعریف مناسب و گسترده ای از آنچه یک "پوشیدنی" می تواند باشد، ارائه می نمایند. در CES امسال می توان نسل جدیدی از پوشیدنی ها را انتظار داشت. اندروید ویر ها و ساعت های اپل فضای کلی ساعت های هوشمند را در برگرفته اند و در تلاش برای یافتن بهترین حالت از نظر کاربران هستند.

  • در میان این دستاوردهای تازه دنیای تکنولوژی، وعده ارائه "Thync" به گوش می رسد. پوشیدنی جالبی که بر خلق و خوی افراد تاثیر می گذارد. این دستگاه با تاثیر گذاشتن بر سیستم عصبی بدن فرد می تواند باعث شود یکی از حالت های با انرژی یا آرامش روحی را تجربه کند.

  • Fuhu یک جوراب هوشمند است که برای کودکان طراحی شده است. این دستگاه یک گام شمار است و حالت تعادل کودک در قدم برداشتن را نشان می دهد. Vert پوشیدنی دیگری است که به عنوان یک سنسور نشان دهنده مقاومت بدنی فرد در تمرین های ورزشی سنگین است و LINX یک مانیتور نشان دهنده حالت مغز است که برای شرکت کنندگان در رقابت های ورزشی سنگین طراحی شده است. اینها تعداد محدودی از تازه واردهای دنیای پوشیدنی ها بودند. کمپانی های بزرگ و قدرتمند دیگری نیز در نمایشگاه با پوشیدنی های جذابشان حضور خواهند داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب