سرفیس کیبورد مایکروسافت در FCC به ثبت رسید

مایکروسافت یک کیبورد سرفیسی نیز در FCC به ثبت رسانده است.

سرفیس کیبورد مایکروسافت در FCC به ثبت رسید

اخباری در خصوص محصول جدید مایکروسافت که یک کیبورد از برند سرفیس است به گوش می رسد. چندی پیش به لطف تصاویر ثبت شده در FCC مشخص شد که ماوسی با برند سرفیس نیز طراحی شده و دیر یا زود به بازار خواهد آمد. اما به نظر می رسد FCC اطلاعات بیشتری در اختیار دارد که خوشبختانه دست رسانه های حوزه تکنولوژی نیز به آن رسیده است: مایکروسافت یک کیبورد سرفیسی نیز در FCC به ثبت رسانده است.

در نگاه اول، به نظر می رسد این کیبورد به کمپانی خاصی در حوزه فناوری تعلق دارد! رنگ، ترکیب و ظاهر این کیبورد تماماً به نحوی است که آن را به تولیدات اپل بسیار شبیه می کند؛ اما برخلاف تصور این کیبورد به مایکروسافت تعلق دارد.

متاسفانه شاید فقط با نگاه کردن به این تصویر نتوان به راحتی گفت که چه ماده ای در ساخت این کیبورد استفاده شده است. آیا مایکروسافت پا جای پای اپل می گذارد و از فلز در ساخت این کیبورد استفاده می کند؟ یا جنس آن از پلاستیک خواهد بود؟ طراحی ماوس سرفیسی خیلی شگفت انگیز و نوآورانه نبود و شاید حتی با ظاهر عجیب و غیر ارگونومیکش ناامید کننده هم بود.

در عین حال شایعاتی از تمرکز مایکروسافت بر روی طراحی یک کامپیوتر AIO به گوش می رسد که در نتیجه احتمال داده می شود این لوازم جانبی قرار است با آن کامپیوتر همراه شوند.

منبع :