سرفیس کیبورد مایکروسافت در FCC به ثبت رسید

مایکروسافت یک کیبورد سرفیسی نیز در FCC به ثبت رسانده است.

اخباری در خصوص محصول جدید مایکروسافت که یک کیبورد از برند سرفیس است به گوش می رسد. چندی پیش به لطف تصاویر ثبت شده در FCC مشخص شد که ماوسی با برند سرفیس نیز طراحی شده و دیر یا زود به بازار خواهد آمد. اما به نظر می رسد FCC اطلاعات بیشتری در اختیار دارد که خوشبختانه دست رسانه های حوزه تکنولوژی نیز به آن رسیده است: مایکروسافت یک کیبورد سرفیسی نیز در FCC به ثبت رسانده است.

در نگاه اول، به نظر می رسد این کیبورد به کمپانی خاصی در حوزه فناوری تعلق دارد! رنگ، ترکیب و ظاهر این کیبورد تماماً به نحوی است که آن را به تولیدات اپل بسیار شبیه می کند؛ اما برخلاف تصور این کیبورد به مایکروسافت تعلق دارد.

متاسفانه شاید فقط با نگاه کردن به این تصویر نتوان به راحتی گفت که چه ماده ای در ساخت این کیبورد استفاده شده است. آیا مایکروسافت پا جای پای اپل می گذارد و از فلز در ساخت این کیبورد استفاده می کند؟ یا جنس آن از پلاستیک خواهد بود؟ طراحی ماوس سرفیسی خیلی شگفت انگیز و نوآورانه نبود و شاید حتی با ظاهر عجیب و غیر ارگونومیکش ناامید کننده هم بود.

در عین حال شایعاتی از تمرکز مایکروسافت بر روی طراحی یک کامپیوتر AIO به گوش می رسد که در نتیجه احتمال داده می شود این لوازم جانبی قرار است با آن کامپیوتر همراه شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب