تولید وان پلاس 3 متوقف نخواهد شد؛ وان پلاس 3 اس در راه است

چندی پیش کمپانی وان پلاس، از جدیدترین گوشی هوشمند خود به نام وان پلاس 3 رونمایی کرد که به لطف ویژگی هایی همچون مشخصات قدرتمند و قیمت مناسب، مورد استقبال علاقه‌مندان به گوشی‌های هوشمند قرار گرفت

تولید وان پلاس 3 متوقف نخواهد شد؛ وان پلاس 3 اس در راه است

چندی پیش کمپانی وان پلاس، از جدیدترین گوشی هوشمند خود به نام وان پلاس 3 رونمایی کرد که به لطف ویژگی هایی همچون مشخصات قدرتمند و قیمت مناسب، مورد استقبال علاقه‌مندان به گوشی های هوشمند قرار گرفت به طوری که درخواست بالای پیش خرید این اسمارت فون، وان پلاس را به دردسر انداخت و نتوانست در زمان مناسب به این درخواست ها پاسخ دهد.

در همین رابطه، منابع موثق خبری ادعا کرده اند که هم اکنون موجودی مدل طلایی این گوشی به پایان رسیده و مدل گرافیتی نیز چند هفته بعد از سفارش به دست خریداران خواهد رسید.گفتنی است یکی از مهمترین دلایلی که منجر به بروز چنین مشکلی برای کمپانی وان پلاس شده، تقاضای بالای خریداران برای استفاده از پنل AMOLED در نمایشگر گوشی بوده است که شرکت تامین کننده این پنل، نتوانسته به این حجم درخواست ها پاسخ دهد.

چنین شرایطی، زمینه را برای قوت گرفتن شایعاتی مبنی بر تصمیم وان پلاس برای پایان دادن به خط تولید این گوشی فراهم کرد. اما این شرکت به تمامی شایعات در این زمینه پایان داد و عنوان کرد که تولید وان پلاس 3 به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد.از طرفی دیگر، برخی منابع موثق خبری نیز ادعا کرده اند که این شرکت قصد دارد تا در آینده ای نزدیک، مدلی جدید از این گوشی را رونمایی کند که برخی ها نام وان پلاس 3 اس و برخی نیز وان پلاس 3 پلاس را برای آن پیش بینی کرده اند.

در خصوص تفاوت های میان مدل جدید نیز باید گفت که وان پلاس قصد دارد تا از پنل های LCD به جای AMOLED دردسرساز در این گوشی استفاده کند. همچنین، گفته می شود که این نسخه به پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 821 مجهز شود. چیپستی که هم اکنون در گوشی پیکسل، مورد استفاده قرار گرفته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب