وان پلاس 3 مینی در بنچمارک GFXBench ثبت شد

روز گذشته کمپانی وان پلاس مجبور شد به دلیل تقاضای زیاد برای وان پلاس 3 ، فروش آن در 24 کشور را برای مدتی که بیش از یک ماه خواهد بود متوقف کند.

وان پلاس 3 مینی در بنچمارک GFXBench ثبت شد

کمپانی وان پلاس مجبور شد به دلیل تقاضای زیاد برای وان پلاس 3 ، فروش آن در 24 کشور را برای مدتی که بیش از یک ماه خواهد بود متوقف کند. این کمپانی امیدوار است که توقف فروش بتواند به آنها فرصت لازم برای تولید تعداد کافی از این اسمارت فون و پاسخگویی به نیاز بازار را بدهد. این روند می تواند برای وان پلاس بسیار نوید بخش باشد و از موفقیت محصول این کمپانی در بازار خبر می دهد.


در عین حال، امروز گوشی ناشناسی در وبسایت بنچمارک GFXBench به ثبت رسیده است. با وجودیکه شواهدی از ارتباط این گوشی با وان پلاس در دست نیست، اما آنطور که از مشخصات بر می آید باید آماده استقبال از وان پلاس 3 مینی باشیم. البته شاید این کمپانی اصلا در فکر عرضه این گوشی نباشد.


گوشی که در GFXBench به ثبت رسیده از نمایشگری 4.6 اینچی با رزولوشن 1080x1920 برخوردار است. در دل این اسمارت فون یک اسنپدراگون 820 با تراشه ای چهار هسته ای با سرعت کلاک 2.2 گیگا هرتز به همراه پردازنده گرافیکی آدرنو 530 جای گرفته اند. فضای رم ثبت شده برای این اسمارت فون 6 گیگابایت است که با 64 گیگا بایت فضای حافظه داخلی همراه شده است. دوربین اصلی 16 و دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی را نیز به این مشخصات بیافزایید.


اگر اندازه نمایشگر را در نظر نگیریم، سایر مشخصات کاملا با وان پلاس 3 مطابقت دارند. شاید وان پلاس قصد دارد مشخصات رده بالای وان پلاس 3 را در محصولی با نمایشگر کوچک تر نیز ارایه دهد. در اینصورت این محصول باید بزودی برای دریافت مجوز TENAA و FCC اقدام کند.

وان پلاس 3 مینی در بنچمارک GFXBench ثبت شد

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب