عدم استفاده‌ی وان پلاس از نمایشگرهای LCD به جای AMOL

اخیراً گفته شده بود که شرکت وان پلاس قصد دارد تا تولید اسمارت فون جدید و البته محبوب خود به نام وان پلاس 3 را متوقف و از گوشی جدیدی تحت عنوان وان پلاس 3 اس رونمایی کند.

عدم استفاده‌ی وان پلاس از نمایشگرهای LCD به جای AMOL

اخیراً گفته شده بود که شرکت وان پلاس قصد دارد تا تولید اسمارت فون جدید و البته محبوب خود به نام وان پلاس 3 را متوقف و از گوشی جدیدی تحت عنوان وان پلاس 3 اس رونمایی کند.

بر اساس آخرین شایعات و شنیده ها، این اسمارت فون با نمایشگر LCD عرضه خواهد و این یعنی تغییر رویه شرکت وان پلاس از AMOLED به LCD. اتفاقی عجیب در دنیای تکنولوژی که تعجب بسیاری از کارشناسان را برانگیخته است چرا که این روزها، کمپانی های بزرگ دنیا دقیقاً رویه ای کاملاً برعکس با وان پلاس را در پیش گرفته اند و قصد عزیمت از نمایشگرهای LCD به AMOLED را دارند.

به تازگی، آقای کارل پی، از بنیانگذاران وان پلاس هر گونه شایعه در این خصوص را رد کرد.

وی در توییتی نوشت که این شرکت همچنان متعهد به استفاده از پنل های AMOLED در گوشی های خود خواهد بود و در آینده نیز شاهد عرضه محصولاتی مجهز به این نمایشگرها خواهیم بود.

تاخیر در عرضه گوشی های پیش خرید شده وان پلاس 3، این شائبه را نزد کاربران به وجود آورد که شرکت تامین کننده پنل های AMOLED نتوانسته به این حجم درخواست ها پاسخ دهد و از این رو، وان پلاس مجبور به استفاده از پنل های LCD در گوشی های خود خواهد بود.

با این حال، اظهارات اخیر آقای پی، آب سردی را بر پیکره تمامی این شایعات ریخت. اما وی در توییت خود هیچ اشاره به تصمیم این کمپانی برای عرضه وان پلاس 3 اس نکرد و همه چیز را به روزهای آتی و افشای اطلاعات احتمالی در خصوص این محصول مرموز موکول کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب