نگاه نزدیک به مرسدس بنز E300 2017

مرسدس بنز E300 مدل 2017 خودرویی بسیار سریع است که در عین فراهم کردن حداکثر آسایش برای سرنشینان خود، از پیچیدگی تکنولوژیک بالایی نیز برخوردار است.

نگاه نزدیک به مرسدس بنز E300 2017

 مرسدس بنز E300 مدل 2017 خودرویی بسیار سریع است که در عین فراهم کردن حداکثر آسایش برای سرنشینان خود، از پیچیدگی تکنولوژیک بالایی نیز برخوردار است. شاید بتوان اینطور گفت که سایر خودروهای سدان لوکس با اندازه متوسط، قیمت کمتری از E300 دارند، اما هیچ کس نمی تواند منکر سکوت بی نظیری که در اتاق E300 وجود دارد، کیفیت موادی که در ساخت آن بکار رفته و فناوری های مرتبط با ایمنی که در جای جای آن به چشم می خورد شود. از همین رو، بر آن شدیم تا نگاهی نزدیک به این تازه وارد آلمانی داشته باشیم. با تک شات همراه باشید.


در نگاه نخست، آنچه که بیش از هر چیز دیگر نظر شما را جلب می کند، تغییرات ظاهری در E300 جدید است. به این ترتیب، این خودرو شباهت بیشتری به سایر خودروهای مرسدس بنز پیدا کرده است. E300 را می توان محلی برای نمایش جنبه تجملاتی مرسدس دانست. این خودرو در دسته خودروهای شخصی لوکس قرار می گیرد و به لطف قابلیت های جدیدی که در زمینه قدرت، ایمنی، طراحی داخلی و خارجی و همچنین فناوری خودران در آن ارائه شده، اکنون می توان E300 را گزینه ای ایده آل در میان رقبای آن دانست.


بسته به امکانات و آپشن های مختلفی که برای E300 2017 عرضه شده، می توان آن را خودرویی مناسب برای کاربردهای مختلف در نظر گرفت. عده ای از آن به عنوان تاکسی استفاده می کنند و عده ای دیگر نیز آن را خودرویی تجملاتی و برای جابجایی مدیران شرکت ها می دانند.


نگاه نزدیک به مرسدس بنز E300 2017با نگاهی به طراحی بیرونی این خودرو، هویت مرسدس بنز به خوبی دیده می شود. طراحی E300 قطعا زیبا است و بیش از هر زمان دیگر، به کلاس های S، C، CLA و GLC مرسدس نزدیک شده است. البته این روندی است که این شرکت از چندی پیش اتخاذ کرده و اکنون می توان گفت که محصولات مرسدس هر سال شباهت بیشتری به هم پیدا می کنند، درست مثل روالی که آئودی، دیگر خودروساز آلمانی، در پیش گرفته است.


نسل دهم از این خودرو حالا تلاش می کند محافظه کاری هایی که طی تمام این سال ها به آن تحمیل شده را کنار بزند و با کنترل های دیجیتالی که در کابین خود ارائه می کند، تحسین هر خریداری را بر می انگیزد.

 

نگاه نزدیک به مرسدس بنز E300 2017


مرسدس بنز سطحی از کیفیت رانندگی را در E300 ارائه کرده که با امکانات تجملاتی آن سازگاری دارد. کافی است تا موتور دو لیتری چهار سیلندر و توربوشارژ آن را روشن کنید تا از صدای آن متعجب شوید، چرا که هیچ شباهتی به سایر خودروهای چهار سیلندر ندارد. این همان موتوری است که در مدل C نیز استفاده شده و 241 اسب بخار تولید می کند. وقتی که E300 را به حرکت درآورید هم در چنان سکوتی به سر خواهید برد که گویا در آرامش محض در حال رانندگی هستید.


با این حال، اگر خودرو را وارد حالت Sport یا Sport Plus کنید، با غرشی سهمگین تپه ها و دره ها را زیر پا می گذارد. اگر E300 را با سایر رقبای خود در این کلاس مقایسه کنید، شتاب، سرعت و آسایشی که در آن تجربه می کنید مثال زدنی خواهد بود.


ضریب درگ در این خودرو از 0.26 در سال گذشته به 0.23 کاهش پیدا کرده که به این ترتیب، لغزندگی آن در جاده از خودروهای تسلا یا تویوتا پرایوس بیشتر خواهد بود. جلو پنجره این خودرو به نحوی طراحی شده که ورودی های هوا روی آن به منظور بهبود قابلیت آیرودینامیک، قابلیت باز و بسته شدن را دارا هستند.


هنگامی که روی صندلی های این خودرو بنشینید احساس می کنید که ارتفاع آنها کمی در مقایسه با سایر خودروهای امروزی پایین تر است. طراحی صندلی ها به نحوی انجام شده که تمام بدن شما را در بر می گیرند و احساس آرامش کامل را فراهم می کنند. همچنین، در صورت تمایل، امکان سفارش ویژگی های ماساژور و تنظیم بادی صندلی ها برای مطابقت هرچه بیشتر با ساختار بدن هر شخص نیز وجود دارد.

 

 

 نگاه نزدیک به مرسدس بنز E300 2017


همه آپشن های الکترونیکی متعارفی که از خودروهای لوکس امروزی انتظار دارید در E300 هم پیدا می شود، از جمله سیستم خوشبو کننده داخلی و نورپردازی 64 رنگی.


تمرکز مرسدس بنز بر امنیت سرنشینان خودرو، در مدل امسال E300 نیز افزایش یافته و این بار، بیش از هر چیز دیگر، بهبود در قابلیت های خودران را در این خودرو شاهد هستیم. تمام قابلیت های دیگری که از یک خودروی آلمانی انتظار دارید نیز در E300 پیدا می شود، از جمله سیستم کروز کنترل انتطباق پذیر، تعداد زیادی کیسه هوا و البته سیستم حفاظت از سرنشینان Pre-Safe اختصاصی بنز که در صورت تشخیص نزدیک شدن به یک مانع، کمربندهای ایمنی سرنشینان را سفت کرده و ترمز را با شدت بیشتری از آنچه که راننده می تواند فشار دهد، اعمال می کند.


تعدادی دیگر از آپشن های دلخواه نیز برای این خودرو موجود است که استفاده از آنها قطعا موجب بهبود تجربه کار با E300 2017 می شود. برخی از این آپشن ها برپایه قابلیت های خودران این خودرو عرضه شده اند. سیستم کروز کنترل انطباقی مرسدس بنز E300 2017 حالا همراه با قابلیتی به نام Drive Pilot در اختیار رانندگان قرار می گیرد. این سیستم در حفظ فاصله از خودروهای جلویی به راننده کمک می کند. قابلیت دیگر، Steering Pilot نام دارد که در صورت فعال سازی آن، می توانید وظیفه تعویض خطوط به هنگام رانندگی و رفتن از لاین سرعت به کندرو و بالعکس را به خودرو بسپارید. این قابلیت با استفاده از رادار دوربردی که در عقب خودرو نصب شده، سرعت خودروهای اطراف را می سنجد و در صورت تشخیص ایمن بودن، نسبت به تغییر مسیر اقدام می کند.

 نگاه نزدیک به مرسدس بنز E300 2017


گقتنی است که سری E امسال مرسدس بنز در 5 نوع مختلف عرضه خواهد شد: مدل E200 با موتور هیبرید (135 کیلووات/دو لیتری بنزینی)، مدل E200d (جدید، با موتور هیبرید 143 کیلوواتی و دو لیتری دیزلی)، مدل E220d (جدید، با موتور هیبرید 143 کیلووات دو لیتری دیزلی)، مدل E300 (با موتور هیبرید 180 کیلووات و دو لیتری بنزینی)، مدل E350d (با موتور هیبرید 190 کیلوواتی و سه لیتری دیزلی) و مدل E400 4Matic (با موتور 245 کیلوواتی و سه لیتری بنزینی).


خودروی E300 مرسدس بنز، همانطور که از نام پرآوازه این شرکت انتظار می رود، بی عیب و نقص، سریع و زیبا است و طرفداران این برند محبوب را به هیچ وجه نا امید نخواهد کرد. قیمت مدل استاندارد با قابلیت rear wheel drive از 53075 دلار آغاز می شود. قیمت مدل All wheel drive 4Matic نیز 55575 دلار تعیین شده است. در صورتی که قصد سفارش E300 با تمام امکانات را دارید، قیمت نهایی چیزی فراتر از 70 هزار دلار خواهد بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب