چهارمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی (ژنتیک )در دانشگاه یزد

دبیر اجرایی چهارمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی در زمینه حقوق ژنتیک اعلام کرد: زمان برگزاری این کنگره ۲۶و ۲۷ آبان‌ماه می‌باشد.

چهارمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی  (ژنتیک )در دانشگاه یزد

دبیر اجرایی چهارمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی در زمینه حقوق ژنتیک اعلام کرد: زمان برگزاری این کنگره ۲۶و ۲۷ آبان‌ماه می باشد.

دکتر علی‌اکبر جعفری ندوشن در تشریح اهداف و برنامه‌های این کنگره با بیان اینکه تحولات نوین حوزه ژنتیک به مثابه اقیانوس مواجی است که چالش‌های فقهی، حقوق و اخلاقی زیادی را فراروی جوامع قرار داده و تجزیه و تحلیل آنها تعامل و هم‌فکری اندیشمندان حوزه‌های مختلف را می‌طلبد گفت: در این کنگره آخرین دستاوردهای فقهی، حقوقی و اخلاقی در این حوزه از سوی اندیشمندان و صاحب‌نظران مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. به گفته وی این کنگره با محوریت انجمن علمی حقوق پزشکی ایران و مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و با همکاری و مشارکت دانشگاه یزد، دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و شرکت پیشگامان کویر یزد در دانشگاه یزد برگزار می‌شود. دکتر جعفری گفت: حقوق در پژوهش‌های ژنتیک، ژن‌درمانی و پیامدهای حقوقی آن، حمایت قانونی از ذخایر ژنتیکی، مهندسی ژنتیک و چالش‌های حقوقی آن محورهای اصلی  این کنگره که با حضور حقوقدانان و پزشکان برجسته خارجی و داخلی مورد بررسی علمی قرار می‌گیرد.

 

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب