گوگل به دنبال روشی جدید برای نمایش پیشنهادات در سرچ است

گوگل درحال تست راهکار جدیدی برای نمایش پیشنهادات خود است که به صورت مستقیم به لینک‌های نمایش داده شده مرتبط است.

گوگل به دنبال روشی جدید برای نمایش پیشنهادات در سرچ است

حتما تا به حال مشاهده کرده‌اید که در زمان استفاده از موتور جستجوی سرچ گوگل، زمانی که به پایین صفحه اسکرول می‌کنید، با عبارات پیشنهادی گوگل برای سرچ رو به رو می‌شوید، عباراتی که به شما کمک می‌کنند در صورت پیدا نکردن نتایج مورد نظر خود، سرچی دقیق‌تر داشته باشید. اما اکنون گوگل درحال تست راهکار جدیدی برای نمایش پیشنهادات خود است که به صورت مستقیم به لینک‌های نمایش داده شده مرتبط است.

 همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، پیشنهادات سرچ گوگل اکنون به جای انتهای صفحه، بین لینک‌های حاصل از جستجوی کاربر نمایش داده شده‌اند. در این حالت اگر در نوار جستجوی گوگل موضوع مورد نظر خود را سرچ کرده، روی یکی از لینک‌ها کلیک کرده و مجدد به صفحه سرچ گوگل بازگردید، اکنون پیشنهادات گوگل مشابه این اسکرین برای شما نمایش داده خواهند شد.

 این پیشنهادات کاملا مرتبط با لینکی هستند که روی آن سرچ کرده‌اید، به این ترتیب اگر این لینک اطلاعاتی که به دنبال آن بوده‌اید را در اختیار شما قرار نداده است، ممکن است این لینک‌های جدید حاوی اطلاعات مورد نیاز شما باشند.

 این قابلیت جدید هنوز به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران قرار نگرفته است و تنها به سرچ موبایل محدود است به این ترتیب نباید به این زودی‌ها منتظر دیدن این لینک‌ها در سرچ‌های خود باشید. هنوز مشخص نیست که گوگل تنها در حال تست این قابلیت جدید است یا قصد دارد این لینک‌ها را به عنوان یک قابلیت همیشگی در اختیار کاربرانش قرار دهد.


گوگل به دنبال روشی جدید برای نمایش پیشنهادات در سرچ است


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب