جزییات جدید از بازی Call of Duty 2017

گرچه هنوز حتی نسخه‌ی سال ۲۰۱۶ مجموعه Call of Duty عرضه نشده است؛ اما از همین حالا، برخی‌ها شروع به بحث و ایده‌پردازی درمورد نسخه‌ی سال ۲۰۱۷ کرده‌اند.

جزییات جدید از بازی Call of Duty 2017
جدیدترین نسخه‌ی مجموعه محبوب «ندای وظیفه» (Call of Duty) - که در آینده جریان دارد و با نام Call of Duty: Infinite Warfare شناخته می‌شود - تا کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد؛ حال به تازگی زمزمه‌هایی درمورد نسخه سال ۲۰۱۷ این مجموعه به گوش رسیده‌اند.

 

گرچه هنوز حتی نسخه‌ی سال ۲۰۱۶ مجموعه Call of Duty عرضه نشده است؛ اما از همین حالا، برخی‌ها شروع به بحث و ایده‌پردازی درمورد نسخه‌ی سال ۲۰۱۷ کرده‌اند. بر طبق جدیدترین شایعات به‌دست رسیده، ندای وظیفه سال ۲۰۱۷ قرار است تغییر بزرگ و قابل‌توجهی به خود ببیند. به‌این صورت که اعلام شده است Call of Duty 2017 قرار است در جریان جنگ بزرگ ویتنام در بین سال‌های ۱۹۵۵ تا ۱۹۷۵ میلادی جریان داشته باشد.در گذشته استودیو اسلچ‌همر گیمز (Sledgehammer Games) بر روی نسخه ویژه‌ای از بازی Call of Duty با نام Fog of War کار می‌کرد که شبیه سری بازی‌های Uncharted بود و در دوران جنگ ویتنام جریان داشت، اما هیچ‌وقت تکمیل و عرضه نشد.

 

بر طبق جزییات منتشر شده، بازیCall of Duty 2017 هم‌اکنون در استودیو اسلچ‌همر گیمز در حال گذراندن مراحل توسعه است و به نظر می‌رسد وقایع آن در جریان جنگ بزرگ ویتنام رخ خواهند داد.وقایع مربوط به نماینده امسال مجموعه Call of Duty در آینده اتفاق خواهد افتاد و اگر قرار باشد نسخه بعدی با جهشی بزرگ به دوران جنگ ویتنام برگردد، قطعا این موضوع اتفاق و تغییر بزرگی برای این سری خواهد بود. بزرگ‌ترین رقیب این مجموعه (مجموعه Battlefield) در جدیدترین نسخه خودش (بازی Battlefield 1) به دوران جنگ جهانی اول باز می‌گردد و به نظر می‌رسد تاکنون توانسته با ایده خودش، رقیبش را از نظر محبوبیت پشت سر بگذارد.

 

نسخه ۲۰۱۷ مجموعه Call of Duty احتمالا در اوایل سال ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود که بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 4 پرو، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و البته نینتندو NX عرضه شود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب