آغاز تولید انبوه اگزینوس 7570 با فناوری 14 نانو توسط سامسونگ

بنا به گفته سامسونگ، اگزینوس 7570 تجربه‌ی مزایا و امکانات فناوری 14 نانومتری را که می‌تواند در گوشی‌های با قیمت پایین‌تر به کار برود در اختیار تعداد بیشتری از کاربران قرار می‌دهد.

سامسونگ از کمپانی هایی است که در بسیاری از حوزه های فناوری فعالیت دارد. یکی از این حوزه ها تولید پردازنده های موبایل است. در همین راستا، سامسونگ به تازگی اعلام کرد که تولید تراشه موبایلی اگزینوس  7570 را آغاز کرده است. این چیپست با استفاده از فناوری 14 نانومتری ساخته شده و خاص اسمارت فون های میان رده و دستگاه هایی مبتنی بر اینترنت اشیا طراحی شده است. این تراشه همچنین نخستین اگزینوسی است که یک مودم Cat. 4 LTE 2 CA را با استانداردهای ارتباطی مانند وای فای، بلوتوث، FM و سیستم جهانی ردیابی ماهواره ای هماهنگ می کند.


بنا به گفته سامسونگ، اگزینوس 7570 تجربه ی مزایا و امکانات فناوری 14 نانومتری را که می تواند در گوشی های با قیمت پایین تر به کار برود در اختیار تعداد بیشتری از کاربران قرار می دهد. این تراشه همچنین اولین تراشه در این گروه از تراشه هاست که با فناوری 14 نانومتری ساخته می شود که کارآیی آن را بسیار افزایش می دهد. این تراشه در مقایسه با نمونه ای که ازفناوری 28 نانومتری برخوردار است، 20 درصد کوچک تر است، عملکرد پردازنده را 70درصد بهبود می بخشد و 30درصد مصرف انرژی را در آن ارتقا می دهد.


این تراشه از قابلیت های متعددی پشتیبانی می کند که از آن میان می توان به رزولوشن تا 720p، ضبط و نمایش ویدیو با رزولوشن 1080p و پردازش بهتر تصاویر برای دوربین های 8 مگاپیکسلی سلفی و 13 مگاپیکسلی اصلی اشاره کرد.


سامسونگ هنوز در خصوص زمان به کارگیری این تراشه در اسمارت فون ها حرفی نزده است، اما با توجه به آغاز تولید انبوه آن می توان انتظار داشت گوشی های مجهز به این چیپست اواخر سال جاری راهی بازار شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب