با این راهکار‌ها گوشی خود را با سرعت نور شارژ کنید

تقریبا برای همه کاربران بار‌ها اتفاق افتاده که موقع خارج شدن از خانه، زمانی که خیلی دیرشان هم شده است متوجه می‌شوند که شارژ گوشی شان رو به اتمام است.

با این راهکار‌ها گوشی خود را با سرعت نور شارژ کنید

تقریبا برای همه کاربران بار ها اتفاق افتاده که موقع خارج شدن از خانه، زمانی که خیلی دیرشان هم شده است متوجه می شوند که شارژ گوشی شان رو به اتمام است. 

به اندازه ای که اصلا برای یک روز و یا حتی چند ساعت کافی نیست. برای اینکه بتوانید با سرعت نور گوشی خود را شارژ کنید راهکار هایی وجود دارد که می تواند برایتان کاربردی و جالب باشد.  

کلیک- در ادامه چند راهکار ساده را برای شما می آوریم که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن تلفن همراه تان را شارژ کنید.

۱- داشتن یک شارژر مناسب

استفاده کردن از یک شارژر مناسب که با گوشی سازگار باشد، بسیار مهم است. سعی کنید از پورت USB 3 به جای USB 2.0 استفاده کنید چونUSB 3 میزان برق بیش تری را از خود عبور می دهد (حدود ۴٫۵ وات)؛ و باعث می شود گوشی سریع تر شارژ شود. علاوه بر این هیچ وقت از شارژ بدون سیم و یا همان وایرلس استفاده نکنید. چون کارایی شارژ وایرلس به اندازه شارژر کابلی نیست. البته خود انتقال از طریق وایرلس نیز انرژی مصرف می کند.

۲- گوشی را در حالت پرواز قرار دهید.

قرار دادن گوشی در حالت پرواز باعث می شود که گوشی در زمان شارژ کم کار تر باشد و در نتیجه زودتر شارژ شود. چرا که تمام  امواج رادیویی به علاوه گزینه های وای فای و بلوتوث کاملا خاموش و غیرفعال می شوند، سخت افزار گوشی نیز کم تر فعالیت می کند و در نتیجه گوشی زودتر شارژ می شود. جدا از این در مواقعی که احتیاجی به گوشی ندارید آن را خاموش کنید تا سریع تر شارژ بشود.

۳ – آیکون های غیر ضروری را غیر فعال کنید.

حتما در هنگام شارژ کردن ویژگی هایی مانند بلوتوث، وای فای، جی پی اس و یا ان اف سی را غیر فعال کنید و تمام برنامه های در حال اجرا را ببندید.

۴- صفحه نمایش گوشی را خاموش کنید.

موقع شارژ کردن، سعی کنید صفحه نمایش گوشی خاموش بماند. چون صفحه نمایش، بیش ترین سطح انرژی را مصرف می کند. اگر از گوشی هوشمندی استفاده می کنید که صفحه نمایش آن بزرگ است، این میزان مصرف انرژی قطعا بیش تر می شود.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب