انتشار گزارش جزییاتی در خصوص مشکل گلکسی نوت 7 در هفته‌های آتی

پاییز امسال آغاز دلنشینی برای سامسونگ نبود و این کمپانی کره جنوبی دومین فراخوان جهانی برای گلکسی نوت 7 را منتشر کردپاییز امسال آغاز دلنشینی برای سامسونگ نبود و این کمپانی کره جنوبی دومین فراخوان جهانی برای گلکسی نوت 7 را منتشر کرد و در نهایت مجبور به توقف تولید این اسمارت فون شد. گلکسی نوت 7 که در ماه اوت رونمایی شد عمر بسیار کوتاهی داشت و سامسونگ باید زمان و انرژی زیادی صرف کند تا مردم را متقاعد سازد دوباره به محصولات این کمپانی اعتماد کنند.
در حالیکه سامسونگ و خرده فروشی های عرضه کننده محصولات این برند، گلکسی نوت 7 های فروخته شده را پس می گیرند، این کمپانی کره جنوبی هنوز مشغول بررسی علت انفجار این فبلت حتی زمانی که خاموش است می باشد.
از آنجایی که نظریات متعددی در خصوص این موضوع مطرح شده است، سامسونگ تصمیم گرفته کمی شفاف سازی کند و به مردم اطلاع دهد که هنوز تحقیقات در دست انجام هستند و به زودی سامسونگ نتایج تحقیقات را اعلام می کند.

باتری گلکسی نوت 7 های جایگزین شده توسط کمپانی دیگری تامین شده اند. در حال حاضر سامسونگ مشغول انجام تحقیقاتی وسیع در این رابطه است و هنوز برای اعلام علت این حوادث زود است. در هفته های آینده اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
تا این لحظه نظریات مختلفی در این رابطه مطرح شده اند که همگی حدس و گمان هستند. اما، اگر هنوز مردد هستید که آیا گلکسی نوت 7 خود را به محلی که آن را خریداری کرده اید بازگردانید، تردید را کنار بگذارید و در اولین فرصت به این کار اقدام کنید.

منبع :