گوگل Photos حتی ویدیوهای شما را نیز متحرک می‌کند

آخرین بروزرسانی مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل Photos چهار حقه جدید را برای کاربران به ارمغان آورده است.

گوگل Photos حتی ویدیوهای شما را نیز متحرک می‌کند

آخرین بروزرسانی مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل Photos چهار حقه جدید را برای کاربران به ارمغان آورده است. در یک پست وبلاگی که امروز منتشر شد، از حضور چهار قابلیت جدید برای این سرویس مطلع شدیم که ساده ترین آنها، تشخیص اتوماتیک تصاویر کج است و این قابلیت به شما اجازه می دهد به تصحیح تصاویر با کادر بندی نامناسب بپردازید.
علاوه بر اصلاح تصاویر کج، دو قابلیت دیگر نیز برای تشخیص چهره در این بروزرسانی جای گرفته اند. در عین حال که چهره افراد در تصاویر جدید شما تشخیص داده خواهد شد، گوگل Photos خاطرات قدیمی و مشترک با همان افراد را در تصاویر قدیمی کشف کرده و آنها را به شما پیشنهاد می دهد. علاوه بر این گوگل Photos می تواند بهترین تصاویر از یک موضوع تکراری را انتخاب کند و آنها را در قالب یک حلقه فیلم نمایش دهد.
در مجموع این دستیار هوشمند می تواند یک سری از تصاویر مشابه را متحرک کند و حتی در حال حاضر قادر است بخش هایی از یک ویدیو را نیز تکرار کند و به صورت مداوم آنها را نمایش دهد.
هم اکنون تمامی کاربران می توانند این قابلیت های جدید را در اندروید، iOS و نسخه وب این اپلیکیشن مشاهده کنند اما اگر آنها را امتحان کردید و تمایلی به استفاده از این قابلیت های جدید نداشتید، می توانید به بخش تنظیمات رفته و گروه بندی چهره ها و یا  دستیار را غیر فعال کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : پدرام رحمتی