منچستریونایتد به دنبال تقویت خط دفاعی

منچستریونایتد قصد دارد با فروش متئو دارمیان، برای خرید فابینیو، مدافع تنومند موناکو با 40 میلیون یورو اقدام کند.

منچستریونایتد به دنبال تقویت خط دفاعی

به نظر می رسد دارمیان در برنامه های مورینیو جایی ندارد و این سرمربی قصد دارد با فروش این مدافع ایتالیایی و همچنین چند بازیکن دیگر که در لیست مازاد وی هستند، منابع مالی لازم برای خرید فابینیو از موناکو را به دست آورد.

 

 

 

 

دارمیان در سال 2014 و بعد از درخشش در جام حهانی با نظر فان خال به جمع بازیکنان شیاطین سرخ پیوست اما هرگز نتوانست در این تیم جایگاه ثابتی به دست آورد و بعد از ورود مورینیو تبدیل به یک نیمکت نشین صرف شده است. بسیاری از باشگاه های ایتالیایی و همچنین بارسلونا به دنبال جذب وی هستند اما از اینتر به عنوان جدی ترین مشتری او نام برده شده است. همچنین مورینیو قصد دارد با فروش بازیکنانی مثل اشنایدرلین، ممفیس دیپای و شواینی، امکان خرید بازیکن در زمستان را برای خود افزایش دهد.

 

از سوی دیگر مورینیو که در تابستان نیز به دنبل جذب فابینیو بود، قصد دارد در زمستان امسال برای جذب این مدافع موناکو اقدام کند و با توجه به اعتقاد زیاد سرمربی پرتغالی به سبک بازی این مدافع، احتمال اقدام مجدد شیاطین سرخ در تابستان آینده نیز وجود دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب