شروع امیدوارکننده جوانان در قهرمانی آسیا

ملی پوشان فوتبال جوانان ایران با وجود یک اخراجی مقابل قطر مساوی کردند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی جوانان ایران در نخستین بازی قهرمانی آسیا که در بحرین برگزار می‌شود از ساعت 20 امشب به قضاوت فو مینگ از چین مقابل قطر قرار گرفت که شهاب عادلی، علی شجاعی، عارف غلامی، نیما طاهری، محمد سلطانی مهر، رضا شکاری، مهدی مهدی‌خانی، رضا کرملاچعب، امید نورافکن، شاهین عباسیان و ابوالفضل رزاق‌پور ترکیب اولیه ایران را در این دیدار تشکیل می‌دادند.


قطر در دقیقه 39 بازی با گل به خودی رزاق‌پور پیش افتاد اما در دقیقه 60 همین بازیکن اشتباه خود را جبران کرد و گل تساوی را برای ایران به ثمر رساند که تا پایان مسابقه دو تیم کار خاصی از پیش نبردند و این دیدار با نتیجه یک بر یک تمام شد؛ ضمن اینکه ایران از دقیقه 48 با اخراج محمد سطانی‌مهر به دلیل دریافت کارت زرد دوم 10 نفره به بازی ادامه داد.


دومین بازی تیم ملی جوانان ایران در گروه سوم بازی‌های قهرمانی آسیا ساعت 17 روز دوشنبه برابر ژاپنی برگزار می‌شود که در دیدار اول خود به پیروزی 3 بر صفر مقابل یمن رسیده بود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب