شروع امیدوارکننده جوانان در قهرمانی آسیا

ملی پوشان فوتبال جوانان ایران با وجود یک اخراجی مقابل قطر مساوی کردند.

شروع امیدوارکننده جوانان در قهرمانی آسیا

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی جوانان ایران در نخستین بازی قهرمانی آسیا که در بحرین برگزار می‌شود از ساعت 20 امشب به قضاوت فو مینگ از چین مقابل قطر قرار گرفت که شهاب عادلی، علی شجاعی، عارف غلامی، نیما طاهری، محمد سلطانی مهر، رضا شکاری، مهدی مهدی‌خانی، رضا کرملاچعب، امید نورافکن، شاهین عباسیان و ابوالفضل رزاق‌پور ترکیب اولیه ایران را در این دیدار تشکیل می‌دادند.


قطر در دقیقه 39 بازی با گل به خودی رزاق‌پور پیش افتاد اما در دقیقه 60 همین بازیکن اشتباه خود را جبران کرد و گل تساوی را برای ایران به ثمر رساند که تا پایان مسابقه دو تیم کار خاصی از پیش نبردند و این دیدار با نتیجه یک بر یک تمام شد؛ ضمن اینکه ایران از دقیقه 48 با اخراج محمد سطانی‌مهر به دلیل دریافت کارت زرد دوم 10 نفره به بازی ادامه داد.


دومین بازی تیم ملی جوانان ایران در گروه سوم بازی‌های قهرمانی آسیا ساعت 17 روز دوشنبه برابر ژاپنی برگزار می‌شود که در دیدار اول خود به پیروزی 3 بر صفر مقابل یمن رسیده بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب