گوگل اپلیکیشن کیبورد Daydream را در پلی استور عرضه کرد

گوگل امسال با رونمایی از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream، گامی بزرگ را برای حضوری قدرتمند در این حوزه برداشته است.

گوگل اپلیکیشن کیبورد Daydream را در پلی استور عرضه کرد

گوگل امسال با رونمایی از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream، گامی بزرگ را برای حضوری قدرتمند در این حوزه برداشته است. این غول فناوری مدتی پیش نیز از هدست واقعیت مجازی Daydream پرده برداری کرد که علاقه مندان هنوز باید منتظر عرضه رسمی آن به بازار باشند.

اما نحوه برقراری ارتباط در دنیای واقعیت مجازی به چه صورت است؟ گوگل در این مورد راه حل خود را ارایه داده است و آن هم معرفی کیبوردی مجازی موسوم به کیبورد Daydream است. این شرکت به تازگی از اپلیکیشن کیبورد Daydream برای سیستم عامل اندروید رونمایی کرده که همان طور که از عکس آن می توان حدس زد، صفحه کلیدی را به فردی که در واقعیت مجازی به سر می برد ارایه می دهد تا بتواند هرچه می خواهد را به راحتی با آن تایپ کند.

به نظر می رسد که این کیبورد خیلی تفاوتی با کیبوردهای دیگر اندرویدی نداشته باشد، جز اینکه قسمت مربوط به اعداد آن کاملاً جداگانه است و به صورت شناور در کنار صفحه کلید حروف دیده می شود.

ضمناً این طور به نظر می رسد که کاربران برای تایپ یا سوایپ کردن روی این کیبورد مجبور به استفاده از یک پیکان واقعیت مجازی هستند که البته این موضوع نیز در نوع خود عجیب به نظر می رسد.

از آنجایی که این کیبورد برای گوشی های اندرویدی که از پلتفرم Daydream پشتیبانی می کنند طراحی شده است، می توانیم بگوییم که نصب آن در حال حاضر بی فایده است. اما زمانی که گوشی ها و هدست واقعیت مجازی مخصوص این پلتفرم روانه بازار شدند، می توانید با خریداری آن ها، این اپلیکیشن را هم به طور رایگان از پلی استور گوگل دانلود کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب