اسمارت واچ‌های جدید گوگل در اوایل سال 2017 رونمایی خواهند شد

در اوایل سال جاری میلادی شاهد انتشار موجی از شایعات در مورد اسمارت واچ‌های جدید گوگل با نام‌های رمزی Angelfish و Swordfish بودیم.

اسمارت واچ‌های جدید گوگل در اوایل سال 2017 رونمایی خواهند شد

در اوایل سال جاری میلادی شاهد انتشار موجی از شایعات در مورد اسمارت واچ های جدید گوگل با نام های رمزی Angelfish و Swordfish بودیم. با توجه به اینکه نام های رمزی گوشی های پیکسل این شرکت نیز Marlin و Sailfishبودند، به نظر می رسد که گوگل یک تم دریایی را برای محصولات جدیدش انتخاب کرده است.
اکنون بر اساس پست جدیدی که از سوی ایوان بلاس منتشر شده، اسمارت واچ های برند گوگل در سه ماهه اول سال 2017 و به همراه اندروید ور نسخه 2.0 به بازار خواهند آمد. طبق آخرین شایعات، به نظر می رسید که تعداد اندکی از تولیدکنندگان پرآوازه دستگاه های اندروید وری به تولید و عرضه اسمارت واچ های جدید فکر کنند. بنابراین تلاش های اخیر گوگل جدیدترین سخت افزار را در آینده نه چندان دور در اختیار کاربران خواهد گذاشت.
در زمینه مشخصات سخت افزاری هنوز نمی توان گفت که باید چه انتظاری از این محصولات جدید داشته باشیم و اطلاعات دقیقی هم در مورد آنها منتشر نشده. اما طبق گزارشات قبلی، احتمالاً مدل Angelfish با ظاهری اسپرت تر و مدل Swordfish نسخه کوچکتر خواهند بود. همچنین شایعات روی قابلیت هایی مثل جی پی اس و LTE تاکید داشته اند و اما به جز این نمی توان پیش بینی کرد که سایر مشخصات سخت افزاری این دستگاه ها چگونه خواهد بود.
از سوی دیگر این احتمال نیز وجود دارد که اسمارت واچ های جدید گوگل با همان برند پیکسل که اخیراً برای اسمارت فون ها، تبلت ها و لپ تاپ های کروم OS این شرکت به کار رفته بود به جهانیان معرفی شوند اما برای فهمیدن حقیقت ماجرا باید تا سال 2017 منتظر بمانیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب