گزارش سایت afc از سرنوشت جالب مدافع ایرانگزارش سایت afc از سرنوشت جالب مدافع ایران

 ابوالفصل رزاق پور مدافع ایران در جدال با قطر مدافع عنوان قهرمانی جوانان آسیا ابتدا در نیمه اول با یک گل به خودی باعث شد تا تیمش بازنده به رختکن برود اما در نیمه دوم همین بازیکن اشتباه خود را با یک گل دیدنی از فاصله 30 متری جبران کرد تا مرد دو گله مصاف حساس روز اول ایرانی ها لقب بگیرد.


پیرو همین اتفاق سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی پیرامون اتفاقات جدال ایران با قطر نوشت:« ابوالفضل رزاق پور برای این که از مقصر شکست به قهرمان تبدیل شود تنها چند دقیقه زمان نیاز داشت چون بعد از گل به خودی عجیب این بازیکن در نیمه نخست همه چیز در نیمه دوم تغییر کرد تا همین بازیکن روی یک پاس به عقب گلی دیدنی وارد دروازه قطر کرده و تیمش را از شکست رهایی دهد».


در ادامه این گزارش سایت afc با رزاق پور گفتگوی کوتاهی انجام داد که این بازیکن گفت:« بعد از گل به خودی باید تمرکز خودم را حفظ می کردم تا اشتباهم را جبران کنم. بین دو نیمه دوست و کاپیتان تیم امید نورافکن به من دلداری داد و گفت اگر متمرکز باشی می توانی گل بزنی که با همکاری همین بازیکن توانستم جبران کنم و خدا را شکر می کنم که شرمنده ایرانی ها نشدم».


ایران با متوقف کردن قطر مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها آن هم 10 نفره نشان داد که اهداف زیادی در سر دارد و حالا شاگردان امیرحسین پیروانی باید در دومین بازی به مصاف ژاپنی بروند که در روز اول 3-0 یمن را از پیش رو برداشت.

منبع :