آغاز لیگ فوتسال بعد از دو ماه

لیگ برتر فوتسال بعد از تعطیلی ۶۰ روزه به دلیل جام جهانی، از فردا (یکشنبه) با برگزاری هفت بازی در چارچوب هفته پنجم دوباره آغاز خواهد شد.

آغاز لیگ فوتسال بعد از دو ماه

لیگ برتر فوتسال بعد از تعطیلی ۶۰ روزه به دلیل جام جهانی، از فردا (یکشنبه) با برگزاری هفت بازی در چارچوب هفته پنجم دوباره آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا،‌ لیگ برتر فوتسال بعد از دو ماه تعطیلی از فردا پیگیری می شود و در حالی هفته پنجم این رقابت ها برگزار خواهد شد که هنوز تب جام جهانی در فوتسال فروکش نکرده است. ملی پوشان نیز بلافاصله بعد از بازگشت به ایران به باشگاه‌های خود ملحق شدند و در بهترین شرایط آمادگی به سر می برند.

هفت ملی پوش که نیمی از تیم ملی را تشکیل می دهند، در تیم گیتی پسند توپ می زنند. هفت بازیکن دیگر در ۶ تیم دیگر حضور دارند. شهروند ساری، حفاری اهواز، فرش آرای مشهد، دبیری تبریز و مس سونگون، هر کدام از یک ملی پوش بهره می برند. تیم تاسیسات دریایی نیز دو ملی پوش داشته که یکی از آن ها بعد از جام جهانی لژیونر شده است.

تیم گیتی پسند اصفهان که از هفت ملی پوش بهره می برد، فردا باید در قزوین رو در روی طرح و توسعه قرار بگیرد. تیمی که نیمی از تیم ملی تشکیل می دهد، در حالی بعد از بازی‌های سنگین جام جهانی اولین بازی خود را برگزار می کند که حریفش ضعیف ترین تیم لیگ است و با یک امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد. قزوینی ها که با خرید امتیاز تیم میثاق تهران به لیگ برتر آمدند، در روزهای اخیر با مشکلات شدید مالی و اعتصاب بازیکنان و کادرفنی خود رو به رو شدند و با وضعیت موجود، به نظر می رسد شاگردان رضا لک در گیتی پسند کار سختی برای گرفتن سه امتیاز پیش رو نداشته باشند. سپهر محمدی، مهدی جاوید، احمد اسماعیل پور، افشین کاظمی، مهران عالیقدر و علی اصغر حسن زاده، ۶ ملی‌پوش گیتی پسند هستند که در بازی فردا به میدان می روند اما محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی و گیتی پسند به دلیل مصدومیت فعلا از قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

در دیگر بازی حساس هفته، فرش آرای مشهد میزبان تیم تاسیسات دریایی تهران است. مشهدی‌ها در جام جهانی تنها قدرت بهادری را داشتند که او نیز در همان بازی اول مصدوم شد و بازی ها را از دست داد. با این حال گفته می شود این بازیکن می تواند به بازی فردا برسد. فرش آرا در تعطیلات لیگ برتر جزو تیم های پرکار بود و دیدارهای تدارکاتی مقابل شهروند ساری و شهرداری ساوه برگزار کرد. در سوی دیگر این اولین بازی شاگردان وحید شمسایی بعد از تعطیلات ۶۰ روزه نیست چراکه آن ها هفته قبل بازی معوقه لیگ را مقابل طرح و توسعه برگزار کردند و با پیروزی مقابل این تیم، به استقبال بازی با فرش آرا می روند. تاسیسات دریایی نیز دو بازیکن در تیم ملی داشت. محمدرضا سنگ سفیدی، یکی از ملی پوشان تاسیسات است که می تواند فردا به میدان برود اما حسین طیبی، دیگر ملی پوش این تیم بعد از جام جهانی با تیم غیرت قزاقستان به توافق رسیده و از جمع تاسیساتی ها جدا شده است.  

در دیگر بازی حساس فردا، دانشگاه آزاد میزبان مس سونگون است. دانشگاهی ها که در دقیقه ۹۰ تشکیل شده و با خرید امتیاز شهید منصوری قرچک پا به مسابقات لیگ گذاشته، به دنبال کسب اولین پیروزی خود مقابل تیمی است که از مشکلات مالی رنج می برد. جدال حسین شمس و علی افضل، سرمربیان دو تیم می‌تواند از نکات حاشیه‌ای این دیدار باشد.

برنامه کامل بازی های هفته پنجم:
یکشنبه ۹۵/۰۷/۲۵ – ساعت ۱۷
یاسین پیشرو قم – آذرخش بندرعباس
لبنیات ارژن شیراز – شهروند ساری
دانشگاه آزاد تهران – مس سونگون ورزقان
دبیری تبریز – مقاومت البرز
فرش آرا مشهد – تاسیسات دریایی تهران
طرح و توسعه قزوین – گیتی پسند اصفهان
شهرداری ساوه – ملی حفاری اهواز

جدول رده بندی لیگ تا قبل از برگزاری هفته پنجم به شرح زیر است:

۱-گیتی پسند اصفهان ۱۲ امتیاز

۲-حفاری اهواز ۹ امتیاز

۳-تاسیسات دریایی تهران ۹ امتیاز

۴- فرش آرای مشهد ۸ امتیاز

۵- شهرداری ساوه ۷ امتیاز

۶-یاسین پیشرو قم ۷ امتیاز

۷- دبیری تبریز ۶ امتیاز

۸- شهروند ساری ۶ امتیاز

۹- مس سونگون ۵ امتیاز

۱۰- آذرخش بندرعباس ۴ امتیاز

۱۱- مقاومت بندرعباس ۳ امتیاز

۱۲- لبنیات ارژن شیراز ۳ امتیاز

۱۳- دانشگاه آزاد یک امتیاز

۱۴- طرح و توسعه قزوین یک امتیاز

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب