توقف دورتموند برابر هرتابرلین به کام بایرن

جدال تیم‌های دوم و سوم جدول رده ندی در رقابت‌های بوندسلیگا برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا بایرن مونیخ بیش از همه خوشحال شود.

جدال تیم‌های دوم و سوم جدول رده ‌ندی در رقابت‌های بوندسلیگا برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا بایرن مونیخ بیش از همه خوشحال شود.

به گزارش ایسنا، هفته هفتم رقابت های بوندسلیگا با انجام یک دیدار آغاز شد. در این دیدار حساس و پر برخورد، تیم‌های دورتموند و هرتابرلین به مصاف هم رفتند.

این دیدار تقابل تیم های دوم و سوم جدول رده‌بندی بود که در نهایت برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا نتیجه آن بیش از همه، به سود بایرن مونیخ صدرنشین جدول رده‌بندی باشد.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. با شروع نیمه دوم، این هرتابرلین بود که بر خلاف جریان بازی توسط والنتین استوکر در دقیقه ۵۱ به گل رسید.

دورتموند که در ورزشگاه خانگی خود بازی می‌کرد که با دریافت این گل سراپا حمله شد و چند موقعیت گلزنی بسیار خوب را از دست داد که جدی‌ترین آنها ضربه پنالتی اوبامیانگ بود.

در دقیقه ۸۰ اوبامیانگ در پی از دست دادن چند موقعیت خوب گلزنی توانست روی پاس دقیق دمبله دروازه هرتابرلین را باز کند و گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه امره مور و والنتین استوکر با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شدند تا دو تیم در دقایق پایانی ۱۰ نفره کار را دنبال کنند اما در نهایت توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا دورتموند دو امتیاز حساس دیگر را از دست دهد.

در جدول رده‌بندی بایرن مونیخ با ۱۶ امتیاز صدرنشین است. هرتابرلین با این تساوی که به دست آورد، ۱۴ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند و دورتموند هم با ۱۳ امتیاز سوم است.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب