اعلام پایان رسمی نوت ۷ توسط سامسونگ با ضرر ۱۷ میلیارد دلاری

سامسونگ با ضرری 19 میلیارد دلاری، از تمام دارندگان نوت ۷ ضمن عذرخواهی کرده و خبر پایان نوت ۷ را در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است.

اعلام پایان رسمی نوت ۷ توسط سامسونگ با ضرر ۱۷ میلیارد دلاری

سامسونگ با ضرری 19 میلیارد دلاری، از تمام دارندگان نوت ۷ ضمن عذرخواهی کرده و خبر پایان نوت ۷ را در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است.برای عاشقان محصولات سامسونگ، شنیدن خبر پایان نوت ۷ به‌قدری سنگین است که ضرر ۱۷ میلیارد دلاری برای سهام‌داران سنگین‌تر!

سامسونگ در بیانیه رسمی از تمام دارندگان نوت ۷ ضمن عذرخواهی درخواست کرد تا گوشی‌های خود را برای همیشه خاموش کنند.کمپانی کره‌ای برای دومین بار فراخوان جمع‌آوری نوت ۷ را در حالی اعلام کرد که تولید، فروش و برنامه جایگزین نوت ۷ برای همیشه کنسل شده است و این شکست مصیبت‌بار بین ۱۷ تا ۱۹ میلیارد دلار ضرر را به دنبال داشته است.

رویترز در گزارشی نوشت: بدترین برنامه فراخوان سامسونگ برای نوت ۷ ضرر ۱۷ میلیارد دلاری در پی داشته است.سامسونگ به‌تمامی اپراتورها و خرده‌فورشان رسمی گفته است تا مبلغ ۸۸۲ دلار را به کاربران در ازای دریافت نوت ۷ پرداخت کنند. در فراخوان اول در ماه سپتامبر ۲.۵ میلیون نوت ۷ بازگشت داده شد.

بدین ترتیب سامسونگ فروش ۱۹ میلیون نوت ۷ را ازدست‌داده است و باید ضرر ۱۹ میلیارد دلاری را تحمل کند.تحلیل‌گران بازار در گزارش انتهای ماه ژوئن ارزش کمپانی سامسونگ را ۲۳۵ میلیارد دلار اعلام کردند و مدیران این شرکت ۶۹ میلیارد دلار پول نقد هم در حساب‌های شرکت داشتند.شاید ضرر ۱۹ میلیارد دلاری در برابر رقم بالا کم باشد، اما ممکن است بلایی که سر نوکیا آمد، بر سر سامسونگ هم بیاید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : پدرام رحمتی