توقف لاس پالماس برابر اسپانیول در لالیگا

دیدار آغازین هفته هشتم رقابت‌های لیگا برنده نداشت و جدال لاس پالماس با اسپانیول با تساوی بدون گل به پایان رسید.دیدار آغازین هفته هشتم رقابت‌های لیگا برنده نداشت و جدال لاس پالماس با اسپانیول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، هفته هشتم رقابت‌های لالیگا با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن دو تیم لاس پالماس و اسپانیول به مصاف هم رفتند. این دیدار که در ورزشگاه خانگی لاس پالماس برگزار شد، برنده نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. لاس پالماس با این تساوی 12 امتیازی شد و در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفت، این درحالی است که اسپانیول با 7 امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.

در ادامه هفته هشتم لالیگا امروز (شنبه) چهار دیدار برگزار خواهد شد. بارسلونا در نوکمپ به مصاف دیپورتیو لاکرونیا می‌رود. اتلتیکو مادرید صدرنشین میزبان گراناداست و در نهایت رئال مادرید مهمان بتیس خواهد بود.

در جدول رده‌بندی اتلتیکو مادرید با 15 امتیاز صدرنشین است. رئال مادرید با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جای دارد. تیم های سویا و بارسلونا هم به ترتیب با 14 و 13 امتیاز در رده های سوم و چهارم جای دارند.

منبع :