سامسونگ در محاسبه درآمد سه ماهه سوم 2016 تجدید نظر کرد

بعد از برنامه ریزی هفته گذشته برای افزایش 5 درصدی سالانه در سود عملیاتی سه ماهه سوم سال 2016، سامسونگ اکنون بعد از فراخوانی جهانی و توقف تولید فبلت‌های معیوب گلکسی نوت 7 در پیش بینی خود تجدید نظر کرد

سامسونگ در محاسبه درآمد سه ماهه سوم 2016 تجدید نظر کرد

بعد از برنامه ریزی هفته گذشته برای افزایش 5 درصدی سالانه در سود عملیاتی سه ماهه سوم سال 2016، سامسونگ اکنون بعد از فراخوانی جهانی و توقف تولید فبلت های معیوب گلکسی نوت 7 در پیش بینی های خود تجدید نظر کرده است.

این شرکت بزرگ کره ای محاسبات سود سه ماه خود را به یک سوم رساند و برای کسب درآمد عملیاتی 4.7 میلیارد دلاری برنامه ریزی کرده که نسبت به محاسبات اولیه و 7 میلیارد دلار پیش بینی شده، کاهش داشته است. همچنین سامسونگ محاسبه درآمد سه ماهه سوم سال 2016 را از 43.5 میلیارد دلار کاهش داده و به 41.7 میلیارد دلار رسانده است.
راهنمای تجدید نظر شده درآمدهای سامسونگ نشان می دهد که سود عملیاتی در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2015 حدود 29.63 درصد افت داشته استو همچنین این رقم در مقایسه با سه ماهه دوم سال 2016 نیز 36.12 درصد کاهش داشته است. متخصصین بازار هم اکنون پیش بینی کرده اند که سه ماهه چهارم سال جاری نیز تاثیر منفی خود را روی درآمد سامسونگ خواهد داشت اما این تاثیر به گستردگی اثر منفی سه ماهه سوم نخواهد بود.
به گفته مدیر صندوق HDC Asset Management در مصاحبه با رویترز:

من فکر می کنم احتمال اینکه درآمد سه ماهه چهارم به رده 6.2 میلیارد دلار برسد وجود دارد.


بعد از دو فراخوانی جهانی که در مجموع برای 2.5 میلیون قطعه گلکسی نوت 7 اتفاق افتاد، و خبر عدم تولید این اسمارت فون، ارزش سهام سامسونگ در این هفته 10 درصد کاهش یافت و در روز چهارشنبه نیز با 0.7 درصد دیگر افت مواجه شد.
فراخوانی جهانی آخرین فبلت سامسونگ به دلیل ارسال ده ها گزارش از انفجار و آتش گرفتن این محصول اتفاق افتاد. هنوز دلایل این نقص در دستگاه های نوت 7 مشخص نیست اما سامسونگ روی این مشکل سرمایه گذاری کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب