پولار از ردیاب سلامت 149 دلاری خود رونمایی کرد

بازار ردیاب‌های سلامت آن چنان پربار شده است که این روزها مشتریان برای انتخاب یک ردیاب سلامت باید از میان صدها مدل با مشخصات و قابلیت‌های مختلف، محصول مورد نیاز خود را به سختی انتخاب کنند

پولار از ردیاب سلامت 149 دلاری خود رونمایی کرد

بازار ردیاب‌های سلامت آن چنان پربار شده است که این روزها مشتریان برای انتخاب یک ردیاب سلامت باید از میان صدها مدل با مشخصات و قابلیت‌های مختلف، محصول مورد نیاز خود را به سختی انتخاب کنند زیرا هرچه گزینه‌های موجود متنوع‌تر باشد، قدرت تصمیم گیری پایین تر می‌آید.

در حال حاضر کاربران می توانند یک ردیاب ساده و ارزان با مشخصات ابتدایی همچون شیائومی می بند را خریداری کرده یا سراغ ردیاب‌های پیشرفته‌تر و پیچیده‌تری همچون محصولات گارمین یا فیت بیت بروند. در هر حال اگر به دنبال محصولی متوسط هستید، شرکت پولار اکنون از ردیاب سلامت جدیدی متناسب با نیاز شما رونمایی کرده است.

ردیاب سلامت جدید شرکت پولار M200 نام دارد و همان طور که در تصویر می‌بینید، این محصول یک ردیاب سلامت با طراحی ظاهری ساده است. پولار M200 دارای نمایشگری است که می‌تواند اطلاعات ابتدایی مورد نیاز کاربر را در اختیارش قرار دهد. این محصول جدید هم چنین به یک سنسور ضربان قلب اپتیکال مجهز شده است بنابراین اگر ردیابی سلامت برای شما در اولویت قرار دارد، این ردیاب می تواند انتخابی مناسب باشد.

سنسور جی پی اس نیز از دیگر مشخصات این ردیاب است درنتیجه گزینه ای مناسب برای ردیابی فعالیت‌ها در خارج از محیط منزل است. این ردیاب می تواند سایر فعالیت‌های تناسب اندام همچون تعداد قدم‌های برداشته شده، میزان کالری‌های مصرفی، مسافت طی شده و هم چنین الگو و کیفیت خواب کاربران را ردیابی کند.

پولار M200 اواخر سال جاری با قیمت 149 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

منبع :