تصویر جدیدی از نمونه اولیه مایکروسافت بَند 3

اخیراً با وجود اینکه مایکروسافت رسماً هیچ خبری را تایید نکرده، گمانه زنی‌ها و حرف‌های تازه ای در مورد سری بند ردیاب‌های سلامتی مایکروسافت شنیده می‌شود.

تصویر جدیدی از نمونه اولیه مایکروسافت بَند 3

اخیراً با وجود اینکه مایکروسافت رسماً هیچ خبری را تایید نکرده، گمانه زنی ها و حرف های تازه ای در مورد سری بند ردیاب های سلامتی مایکروسافت شنیده می شود. طبق این پیش بینی ها، مایکروسافت به تولید سری بند ردیاب های سلامتی خود پایان خواهد داد.


این شرکت نه تنها فروش بند 2 را متوقف کرده است، بلکه طی بیانیه ای اعلام داشته که برنامه ای برای تولید یک بند جدید در سال جاری میلادی ندارد. البته این بیانیه مهر تاییدی برای توقف تولید سری دستگاه های بند نیست اما به نظر می رسد که این پیش بینی دور از ذهن هم نباشد.


اخیراً یک تصویر در فروم وب سایت ویندوز سنترال منتشر شده که ارسال کننده آن ادعا می کند تصویر ارسالی متعلق به نمونه اولیه بند 3 است که ظاهراً کنسل شده و دیگر تولید نخواهد شد. با یک نگاه اجمالی می توان گفت هیچ تغییری در طراحی این محصول نسبت به بند 2 ایجاد نشده است.


اگرچه، به گفته ارسال کننده تصویر بسیاری از این تغییرات در بخش های داخلی دستگاه رخ داده اند. گفته می شد که این دستگاه ضد آب بوده و از ردیاب فشار خون برخوردار بوده است. همچنین این دستگاه قادر به شناسایی فرکانس رادیویی ست. مایکروسافت تصمیم گرفته بود این محصول را ضد آب تولید کند تا بتواند یک کاشی جدید مخصوص شنا به آن اضافه کند. این کاشی که در تصویر بالا نیز مشهود است به کاربران اجازه می داد شاخص های بیومتریک خود را حتی در هنگام شنا نیز ردیابی کنند.


در مجموع همانطور که پیش تر اشاره کردیم، مایکروسافت اعلام کرده دیگر قصد تولید ردیاب های سری بند را ندارد بنابراین تصویر ارسالی به یک محصول کنسل شده تعلق دارد. البته شاید همه این گمانه زنی ها در مورد مایکروسافت اشتباه از آب دربیاید و این شرکت تصمیم داشته باشد با توقف تولید محصولات سری بند، فاز جدیدی از تولیدات را در قالب یک سری محصول کاملاً متفاوت آغاز کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب