بالاخره اینستاگرام برای PCها و تبلت‌های ویندوز 10 عرضه شد

فیسبوک پشتیبانی از PC‌ها و تبلت‌های ویندوز 10 را به اپلیکیشن اینستاگرام خوداضافه کرد.

بالاخره اینستاگرام برای PCها و تبلت‌های ویندوز 10 عرضه شد

فیسبوک پشتیبانی از PC ها و تبلت های ویندوز 10 را به اپلیکیشن اینستاگرام خوداضافه کرد. در نتیجه کاربران ویندوز 10 از این پس می توانند با مراجعه به فروشگاه اپلیکیشن های ویندوز این اپلیکیشن پر طرفدار را دانلود کنند.

پیش تر در ماه آوریل بود که کمپانی فیسبوک از اپلیکیشن های جهانی خود برای پلتفرم ویندوز نه تنها برای سرویس اصلی خود، بلکه برای اینستاگرام و مسنجر هم پرده برداشت. پلتفرم جهانی ویندوز یا UWP به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا یک اپلیکیشن را طوری توسعه دهند که بتواند با هر دستگاه و با هر اندازه نمایشگری سازگار باشد.

در واقع چنین اپلیکیشنی می تواند بر روی کامپیوتر یا تبلت یا گوشی هوشمند مجهز به ویندوز 10 شما، کنسول اکس باکس وان و هم چنین هدست هولولنز کار کند. با این وجود تا به امروز اینستاگرام تنها می توانست بر روی گوشی های موبایل ویندوز 10 نصب شود.

اما از امروز این محدودیت دیگر وجود ندارد و تمام کاربران PC و تبلت های ویندوز 10 می توانند به راحتی از اینستاگرام استفاده کنند. در این اپلیکیشن کاشی های زنده به شما تصاویر و نوتیفیکشن های جدید را از طریق صفحه اصلی نشان می دهند. از جمله امکانات دیگر آن می توان به قابلیت انتشار و ویرایش تصاویر، چت کردن در بخش Direct و البته استفاده از بخش داستان های اینستاگرام اشاره کرد. علاوه بر این کاربران می توانند عکس های مورد نظر و یا نام کاربری افراد را جستجو کنند، و از بخش Explore نیز بهره مند شوند.

 

با این وجود همه ما می دانیم که اینستاگرام اپلیکیشنی است که بیشتر برای گوشی های هوشمند کاربردی است و کاربران ویندوز 10 ممکن است نتوانند از تمامی امکاناتی که انتظار دارند برخوردار شوند.

 

به نظر می رسد پس از این اتفاق، شاهد عرضه اینستاگرام برای کنسول های اکس باکس وان و هدست های هولولنز باشیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت هماهنگ ساده ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی