بی‌ام‌و سری ۵ مدل ۲۰۱۷ معرفی شد

سرانجام شرکت بی‌ام‌و خودروی مدل ۲۰۱۷ جدید سری ۵ خود را معرفی کرد؛ خودرویی که انتظار می‌رود یکی از بهترین‌های سال جدید میلادی باشد.

بی‌ام‌و سری ۵ مدل ۲۰۱۷ معرفی شد

سرانجام شرکت بی‌ام‌و خودروی مدل ۲۰۱۷ جدید سری ۵ خود را معرفی کرد؛ خودرویی که انتظار می‌رود یکی از بهترین‌های سال جدید میلادی باشد. بی‌ام‌و در مدل جدید سعی کرده تجربه و تکامل را بیشتر از ایده‌های انقلابی و ارتجاعی اهمیت بدهد.

خودروی جدید سری ۵ یک سدان بزرگ با پلتفرم CLAR است که از المان‌های طراحی خودروهای سری ۳ و ۷ بی‌ام‌و بهره می‌برد ولی بسیار سبک‌تر، فضای داخل کابین بهینه‌تر و مصرف سوخت کم‌تر شده است. 

بی‌ام‌و تا کنون دو مدل 530i و 540i از سری جدید ۵ خود را معرفی کرده است که 530i مجهز به پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژ است اما مدل 540i یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربوشارژ خواهد بود. بی‌ام‌و فعلا مدل‌های با جعبه دنده دستی یا پیشرانه ۸ سیلندر را معرفی نکرده است. دو مدل معرفی شده از جعبه دنده اتوماتیک ۸ سرعته بهره می‌برند و مجهز به سیستم تعویض دنده مبتنی بر جی‌پی‌اس هستند. 

پیش‌بینی می‌شود مدل 530i سرعت صفر تا صد در بازه زمانی ۶ ثانیه پر کند. البته، اگر سیستم XDrive روی این خودروها نصب شود؛ این سرعت کاهش یافته و به ۵.۸ ثانیه می‌رسد. بی‌ام‌و این خودروها را دوگانه‌سوز وارد بازار خواهد کرد و البته حدس زده می‌شود یک مدل هیبریدی 530e نیز معرفی شود. 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید خودروهای سری ۵ استفاده از نسخه ۶ سیستم سرگرمی اطلاعات و سرگرمی iDrive در کنار سیستم کنترل حرکت، کنترل صوتی و نمایش اطلاعات مهم روی شیشه جلو است. می‌توان با فرامین صوتی سیستم سرگرمی را کنترل و مدیریت کرد. این خودرو از جدیدترین و پیشرفته‌ترین امکانات و قابلیت‌های ایمنی و سیستم‌های هشداردهنده و دستیار راننده بهره می‌برد و رانندگی با آن بسیار راحت‌تر شده است. 

این خودرو در فوریه سال ۲۰۱۷ وارد بازار خواهد شد و هنوز قیمت رسمی مدل‌های مختلف آن اعلام نشده است.


بی‌ام‌و سری ۵ مدل ۲۰۱۷ معرفی شد


بی‌ام‌و سری ۵ مدل ۲۰۱۷ معرفی شد


بی‌ام‌و سری ۵ مدل ۲۰۱۷ معرفی شد


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب