فوجی فیلم تولید X100T را متوقف کرد

در حال حاضر تعداد و تنوع دوربین‌ها آنقدر زیاد شده که تصمیم گیری در مورد خرید یک دوربین بسیار دشوار شده است.

فوجی فیلم تولید X100T را متوقف کرد

در حال حاضر تعداد و تنوع دوربین ها آنقدر زیاد شده که تصمیم گیری در مورد خرید یک دوربین بسیار دشوار شده است. در سال 2015، نشنال جئوگرافیک اعلام کرد که دوربین Fujifilm X100T جزو ده دوربین برتری است که می توانید با خود در سفر همراه داشته باشید. اما اگر تا الان نتوانسته اید با خودتان به نتیجه برسید و یک X100T تهیه کنید، باید بدانید که خیلی زمان برایتان باقی نمانده است.
باید اشاره کنیم که اخیراً موضوع توقف تولید سری X100T فوجی فیلم مطرح شده است و این بدین معنی است که آخرین نمونه های این مدل در خرده فروشی ها در انتظار خریداران هستند، و با فروش آنها دیگر شانسی برای داشتن یکی از آنها را ندارید. خبر خوب اینکه مدل X100F به زودی ادامه دهنده راه X100T خواهد بود.
به نقل از Fuji Rumors مدل X100F قرار بود در نمایشگاه Photokina2016 معرفی شود، اما به دلیل زلزله ای که در کوماموتو رخ داد رونمایی از آن به سال 2017 موکول شده است. در این زلزله تولید سنسورهای این دوربین با مشکل مواجه شد و فوجی فیلم را وادار کرد تا رونمایی را به تعویق بیاندازد. از مشخصات و ویژگی های X100F هیچ اطلاعی در دست نیست، اما در سال 2015 شایعات از وجود لنزی جدید خبر می دادند.
X100T از لنز 23 میلی متری با f/2.0 برخوردار است که تا کنون در تمامی مدل ها به کار رفته است و از فاصله کانونی و گشودگی دیافراگم مناسبی برای دستیابی به عمق تصویر قابل توجه برخوردار است. بنابراین باید منتظر ماند و دید فوجی فیلم برای X100F چه برنامه ای دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب