دراپ باکس بهره وری اپلیکیشن iOS خود را افزایش داد

دراپ باکس پنج قابلیت جدید که بهره وری نسخه iOS این اپلیکیشن را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد، معرفی کرد.

دراپ باکس بهره وری اپلیکیشن iOS خود را افزایش داد

دراپ باکس پنج قابلیت جدید که بهره وری نسخه iOS این اپلیکیشن را به طور چشمگیری افزایش می دهد، معرفی کرد. این شرکت می گوید که این پنچ قابلیت جدید موبایلی به کاربران کمک خواهد کرد تا سریع تر از گذشته به انجام کارهای خود در آیفون و آیپد بپردازند.
اپلیکیشن بروزرسانی شده دراپ باکس امروز به کاربران عرضه خواهد شد. این نسخه با دستگاه هایی که به iOS 10 مجهز هستند سازگار است و اگر دستگاه شما به آخرین نسخه سیستم عامل بروزرسانی نشده، متاسفانه شانس با شما یار نیست و نمی توانید ازین قابلیت های جدید استفاده کنید.
کاربران iOS اکنون می توانند فایل های پی دی اف را مستقیماً از داخل دراپ باکس امضا کنند. بنابراین دیگر نیازی نیست اسناد مهمی که به امضا نیاز دارند، تمامی مراحل پرینت، امضا، اسکن و سپس ایمیل شدن را طی کنند و کاربران به محض دریافت یک فایل پی دی اف می توانند آن را از داخل اپلیکیشن امضا کنند.
قابلیت جدید دیگری که به آخرین نسخه اپلیکیشن دراپ باکس اضافه شده، قابلیت به اشتراک گذاری فایل های دراپ باکس در iMessage است که به کاربران امکان می دهد درست از داخل چت هایشان با یکدیگر همکاری داشته باشند. این یکپارچه سازی جدید iMessage در iOS 10 کاربران را قادر می سازد تا فایل های دراپ باکس را از داخل iMessage انتخاب کنند و آنها را مستقیماً به اشتراک بگذارند. بنابراین دیگر نیازی به سوییچ کردن بین اپلیکیشن ها نیست.
یک ویجت دراپ باکس هم اکنون به لاک اسکرین اضافه شده که  شورتکات های آخرین و پر استفاده ترین فایل های کاربران را در اختیارشان قرار می دهد. این ویجت کمک می کند مراحل ساخت، نمایش و آپلود فایل ها با سرعت بیشتری انجام شود. همچنین این اپلیکیشن در مواقعی که فرد دیگری نسخه جدیدی از یک فایل را آپلود کند، به کاربران هشدار می دهد تا آنها نیز بتوانند فایل را دوباره باز کرده و موارد تغییر یافته را چک کنند.
در نهایت هم می توان به پشتیبانی تصویر در تصویر این اپلیکیشن اشاره کرد که به کاربران اجازه می دهد در هنگام کار با یک اپلیکیشن دیگر در آیپد، به تماشای یک ویدیو در دراپ باکس بنشینند. پشتیبانی از صفحه نمایش دو تکه تا هفته های آینده به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد و کاربران می توانند بی هیچ مشکلی با دراپ باکس و سایر اپلیکیشن ها به طور همزمان کار کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب