کمپانی Tile از ردیاب بلوتوثی جدید خود رونمایی کرد

حدود یک ماه پیش، Tile ردیاب جدیدی به نام Tile Slim را معرفی کرد

کمپانی Tile از ردیاب بلوتوثی جدید خود رونمایی کرد

حدود یک ماه پیش، Tile ردیاب جدیدی به نام Tile Slim را معرفی کرد. تایل اسلیم ادامه دهنده راه نسخه اورجینال تایل بود که در سال 2014 معرفی شد. ویژگی بارز اسلیم ارایه تمامی قابلیت های نسخه اورجینال در قامتی بسیار باریک تر و کوچک تر بود. در حالیکه تایل اورجینال موثر بودن همراهی اش با دسته کلید، دوربین، کوله پشتی یا کیف تان را ثابت کرده بود، تایل اسلیم توانست حضوری موفق در کنار کیف پول، پاسپورت یا لپ تاپ ها را به ثبت برساند. امروز، کمپانی تایل از Tile Mate رونمایی کرد، جدیدترین عضو خانواده تایل که جایگزین تایل اورجینال خواهد شد.


مهم ترین ویژگی تایل میت این است که اندازه آن 25% کوچکتر از تایل اورجینال است. شاید این ویژگی به نظر خیلی جلب توجه نکند، اما کاهش اندازه می تواند تاثیر زیادی در کاربرد آن داشته باشد. تایل میت همچنین از یک سوراخ از پیش تعبیه شده در یکی از گوشه ها برخوردار است، ویژگی ای که در مدل اورجینال نیز وجود داشت. این سوراخ به کاربر اجازه می دهد ردیاب را به راحتی به کلید، کوله پشتی یا هر وسیله دیگری متصل کند. تایل میت حالا می تواند با وسایلی که از اندازه ای به مراتب کوچکتر برخوردارند نیز همراه شود. Tile Mate فقط 6.1 گرم وزن دارد، در حالیکه مدل اورجینال 8 گرم وزن داشت. بعلاوه، ابعاد تایل میت برابر با 34x34x4.65 میلی متر است که در مقایسه با ابعاد 37x37x5.3 میلی متری تایل اورجینال قابل توجه است.


تایل میت عملکردی مشابه محصولات پیشین تایل دارد. این وسیله از طریق بلوتوث به اسمارت فون شما متصل می شود. اگر تایل میت به دسته کلیدتان الصاق شود و نتوانید کلیدهایتان را پیدا کنید، تایل میت از طریق بلوتوث و اپلیکیشن مربوطه با گوشی در ارتباط است و می توانید به راحتی دسته کلید خود را پیدا کنید. تایل میت تا زمانی که آن را پیدا کنید به زنگ زدن ادامه می دهد و پس از پیدا کردن باید یافتن آن را بر روی اپلیکیشن تایید کنید تا زنگ قطع شود. اما اگر تایل از محدود بلوتوث خارج شده باشد جای نگرانی نیست. از طریق اپلیکیشن تایل می توانید قدرت نفوذ پاسخگویی تایل را افزایش بدهید و وسیله خود را بیابید. با توجه به اینکه تایل تا کنون بیش از 6 میلیون از ردیاب های خود را به فروش رسانده و در 200 کشور نیز فعالیت دارد اطمینان عملکرد آن از آنچه تصور می کنید بیشتر است.


کمپانی Tile از ردیاب بلوتوثی جدید خود رونمایی کرد


علاوه بر استفاده از اسمارت فون برای ردیابی اشیایی که تایل میت به آنها الصاق شده، شما می توانید از خود تایل میت برای یافتن اسمارت فونتان نیز استفاده کنید. اگر بخش مرکزی تایل میت را دو بار فشار دهید گوشی شما حتی اگر قابلیت Silent را فعال کرده باشید، زنگ خواهد زد. تایل میت از 4 ریتم زنگ متفاوت برخوردار است و از استاندارد IP5 نیز بهره مند است.


تایل میت از امروز آماده عرضه است و به قیمت 25 دلار در خرده فروشی ها ارایه می شود. تایل همچنین بسته کمبوی چهارتایی را معرفی کرده که شامل دو تایل میت و دو تایل اسلیم به قیمت 90 دلار است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب