تحویل دو مدرسه خیر ساز به آموزش و پرورش در البرز

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز گفت: دو مدرسه خیر ساز از سوی خیر نیک اندیش محسن هاشمی به آموزش و پرورش این استان تحویل داده شد.

تحویل دو مدرسه خیر ساز به آموزش و پرورش در البرز

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز گفت: دو مدرسه خیر ساز از سوی خیر نیک اندیش محسن هاشمی به آموزش و پرورش این استان تحویل داده شد.

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، محمد مهرانی گفت: این دو مدرسه دخترانه در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی از سوی این خیر مدرسه ساز به نیت مادر و پدر گرامیشان که به دیار باقی شتافته اند احداث و اهداء شده است.

 

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز اظهار کرد: این دو مدرسه به نام های حضرت ربابه (س) و حضرت علی اصغر (ع) در شهرستان اشتهارد ساخته و تحویل آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد شد.

وی با اشاره به احداث این دو مدرسه در مناطق کم برخوردار اشتهارد خاطرنشان شد: مدرسه دخترانه حضرت ربابه (س) در زمینی به مساحت 2 هزار و 100 متر مربع با 8 کلاس درس ، سالن چند منظوره ، نمازخانه ، سرویس بهداشتی و 6 اتاق اداری با زیر بنای 800 متر مربع با صرف 8 میلیارد ریال ساخته شده است .

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرزادامه داد: دبستان پسرانه حضرت علی اصغر نیز در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متر مربع و زیربنای 900 متر مربع دارای 9 کلاس درس ، یک سالن چند منظوره ، نمازخانه، سرویس بهداشتی ، سرایداری و 9 اتاق اداری است در دو طبقه احداث شد.

مهرانی گفت:خیر نیک اندیش برای ساخت دبستان پسرانه حضرت علی اصغر (ع) 10 میلیارد ریال هزینه کرده است.

وی با اشاره به حضور فعال خیرین مدرسه ساز در البرز در بخش ساخت مدارس در مناطق پرجمعیت و کم برخوردار یاد آور شد: تا کنون با حرکت خداپسندانه خیرین در عرصه تعلیم و تربیت بیش از 150 مدرسه خیری در این استان احداث شده است.

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز ضمن قدر دانی از خیرین نیک اندیش درایجاد فضاهای آموزشی در این استان خواستار پیوستن افراد خیر به این مجموعه در راستای تامین فضای آموزشی مورد نیاز برای دانش آموزان شد.

البرز 420 هزار دانش آموز لازم التعلیم دارد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب