مشکل فعالسازی قفل گریبان صاحبان آیفون 7 را گرفت

مدت زیادی از رونمایی جدیدترین آیفون‌های شرکت اپل نمی‌گذرد اما ظاهراً هنوز هم مشکلات ریز و درشت این گوشی‌ها در بخش‌های مختلف به چشم می‌خورد

مشکل فعالسازی قفل گریبان صاحبان آیفون 7 را گرفت

مدت زیادی از رونمایی جدیدترین آیفون های شرکت اپل نمی گذرد اما ظاهراً هنوز هم مشکلات ریز و درشت این گوشی ها در بخش های مختلف به چشم می خورد. اخیراً گزارشات جدیدی در مورد مشکل Activation Lock یا فعالسازی قفل آیفون 7 و حتی آیفون 6 اس/ 6 اس پلاس در توییتر منتشر شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


این مشکل هنگامی که سری اسمارت فون های آیفون 7 را برای اولین بار روشن می کنید اتفاق می افتد. یا در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس، بازگردانی گوشی ها به تنظیمات کارخانه ای باعث بروز این مشکل می شود.
در هر دوی این موارد کاربران در نهایت مجبور می شوند آیفون های خود را با اپل آیدی و آدرس ایمیلی که متعلق به خودشان نیست قفل کنند. آنها در واقع موفق می شوند که گوشی های خود را قفل کنند اما دیگر نمی توانند وارد آن شوند و مراحل را ادامه دهند.


خوشبختانه تیم پشتیبانی اپل اعلام کرده که از این مشکل با خبر است و هم اکنون به دنبال راه حلی برای رفع آن می گردد. در صورت بروز چنین مشکلی، بهترین راه تماس با تیم پشتیبانی اپل و یا مراجعه به نزدیک ترین اپل استور است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت هماهنگ ساده ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی