مراسم 18 اکتبر شاهد رونمایی از آنر 6X و آنر اس 1 خواهد بود

یک تیزر تبلیغاتی جدید از سوی شرکت زیر مجموعه هواوی، آنر منتشر شد که به معرفی یک اسمارت واچ جدید به نام آنر اس 1 اشاره داشت. این تیزر صفحه یک ساعت گرد را که لوگوی اس 1 روی آن قرار گرفته به نمایش گذاشته

مراسم 18 اکتبر شاهد رونمایی از آنر 6X و آنر اس 1 خواهد بود

یک تیزر تبلیغاتی جدید از سوی شرکت زیر مجموعه هواوی، آنر منتشر شد که به معرفی یک اسمارت واچ جدید به نام آنر اس 1 اشاره داشت. این تیزر صفحه یک ساعت گرد را که لوگوی اس 1 روی آن قرار گرفته به نمایش گذاشته است.


گفته می شود که این ساعت هوشمند اندروید وری به یک صفحه نمایش آمولد 1.4 اینچی با رزولوشن 400 در 400 مجهز خواهد بود. همچنین در این محصول از 512 گیگابایت رم و4 گیگابایت حافظه داخلی استفاده شده و یک باتری 300 میلی آمپر ساعتی انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین خواهد کرد.


 

مراسم 18 اکتبر شاهد رونمایی از آنر 6X و آنر اس 1 خواهد بود


هنوز سایر مشخصات و قیمت این اسمارت واچ مشخص نیست اما تمامی این اطلاعات تنها تا یک هفته دیگر و طی یک مراسم رونمایی رسمی به علاقه مندان اعلام خواهد شد. در این تیزر به تاریخ 18 اکتبر اشاره شده که در واقع همان تاریخ رونمایی از اسمارت فون آنر 6X است.


در حال حاضر دعوت نامه های مراسم رونمایی از اسمارت فون و اسمارت واچ جدید آنر به کاربران ارسال شده است و انتظار می رود که قبل از مراسم رونمایی، شایعات و تصاویر بیشتری از این محصولات جدید در فضای مجازی منتشر شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب