فعال سازی Google Assistant بر روی گوشی‌های غیرپیکسلی گوگل

یکی از وجوه تمایز دو اسمارت فون جدید گوگل یعنی پیکسل و پیکسل اکس ال، برخورداری از دستیار گوگل است. Google Assistant دستیاری تعاملی است

فعال سازی Google Assistant بر روی گوشی‌های غیرپیکسلی گوگل

یکی از وجوه تمایز دو اسمارت فون جدید گوگل یعنی پیکسل و پیکسل اکس ال، برخورداری از دستیار گوگل است. Google Assistant دستیاری تعاملی است که گوگل برای همراهی کاربران در بسیاری زمینه ها مانند یادآوری مناسبات، انجام جستجو در وب، رزرواسیون و بسیاری دیگر طراحی کرده است. گوگل در ضمن اعلام کرده که این دستیار در انحصار گوشی های پیکسل باقی خواهد ماند. اما به تارگی کاربران به روشی دست یافته اند که با استفاده از آن می توان Google Assistant را بر روی اسمارت فون هایی که از سیستم عامل اندروید نوقا برخوردارند فعال کرد.


XDA Developers انجمنی است که در آن راهکارها و ترفندهای اندرویدی به اشتراک گذاشته می شود و در مدت زمان کوتاهی یکی از اعضا به راهکاری برای فعال سازی دستیار گوگل بر روی گوشی های غیر پیکسلی دست یافته است. یکی از اعضا XDA راهنمایی را در خصوص امکان فعال سازی دستیار گوگل بر روی هر اسمارت فونی که از اندروید نوقا برخوردار باشد به اشتراک گذاشته است. برای این کار فقط باید نسخه 6.5.35.21 و یا جدیدتر اپلیکیشن گوگل را در اختیار داشته باشید.


این راهنما را می توانید در این لینک مطالعه کنید. روند انجام کار خیلی پیچیده نیست و کافیست یک فایل را تغییر داده، گوشی را مجدد راه اندازی کنید و سپس کش اپلیکیشن گوگل را پاک کنید. به خاطر داشته باشید که برای اینکار به روت ریکاوری احتیاج است. پس از انجام این مراحل با استفاده از لانچر Google Now به Google Assistant دسترسی پیدا می کنید.


اگر اسمارت فون شما هم از اندروید نوقا برخوردار است بد نیست این روش را امتحان کنید و از لذت کار با دستیار گوگل بهره مند شوید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب